همه چیر در مورد آزمون CAE

معرفی آزمون CAE با نام کامل Certificate in Advanced English :

آزمون زبان CAE با نام کامل Certificate in Advanced English از طرف دانشکاه کمبریج برای آن دسته از غیر انگلیسی زبانان که آشنایی که کاملی با زبان انگلیسی دارند برگزار میشود.

 

شرایط و زمان برگزاری آزمون CAE

آزمون CAE به طور متوسط در هر ماه 3 الی  4 مرتبه در 113 کشور جهان و ایران با شرکت کنندگانی بالغ بر 60000 نفر برگزار می شود. آزمون زبانCAE دز 4 سطح خواندن , نوشتن ,  کاربرد زبان انگلیسی  , شنیداری و گفتاری انجام میشود که کسانی که موفق به اخذ نمره ی A ,B  و C بشوند پذیرفته و کسانی که نمره ی  D , E و F را دریافت کنند در آزمون CAE مردود اعلام  میشوند.

 

معرفی کتاب برای آمادگی آزمون CAE

کتاب Longman Grammar and Vocabulary for Advanced and Proficiency برای زبان آموزان سطح پیشرفته زبان انگلیسی تدوین شده است و شامل آموزشهای کامل و دقیق در زمینه مهارت گرامر و لغات برای آزمونهای سطح پیشرفته زبان انگلیسی کمبریج نظیر (CPE  Certificate of Proficiency in English ) و همچنین (CAE (Certificate in Advanced English بهمراه تمرینات و فعالیت های متعدد برای موفقیت در این ازمونها می باشد .

کتاب Ready for CAE , کتاب CAE Gold , کتاب CAE Result

کتاب های آمادگی آزمون CAE

تدریس خصوصی سی آ ای

کلاس سی آ ای

آزمون سی آ ای

 

مدرک و سطوح آزمون CAE

به پذیرفته شدگان مدرک بین المللی از طرف دانشگاه کمبریج اهدا میگردد که بدون تاریخ انقضا و اعتبار آن مادام العمرمیباشد.

این آزمون مورد تایید بیش از 2800 دانشگاه و سازمان در بیش از 67 کشور جهان است و داوطلبان شرکت درآزمون زبان CAE ملزم به دریافت مدرک FCE نمیباشند.

آزمون CAE در سطح پیشرفته یا Advance  میباشد که دوره ی فوق پیشرفته و عالی با نام CPE شناخته میشود.

متقاضیان شرکت در این آزمون میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این آزمون با شماره تماس 77497626 - مرکز زبان کرایه چیان ، برگزار کننده کلاس cae تماس حاصل نمایند

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات