کلاس آمادگی , آزمون CPE

آزمون CPE

کلاس های آمادگی آزمون CPE در مرکز زبان کرایه چیان

مرکز زبان کرایه چیان برای علاقه مندان به شرکت در آزمون CPE دوره های آمادگی آزمون CPE را در نظر گرفته است تا علاقه مندان بتوانند پس از شرکت در این دوره از کلاسها با موفقیت آزمون را پشت سر بگذارند.

مرکز زبان کرایه چیان با تکیه بر سابقه ای بیش از سه سال در زمینه برگزاری دوره های متنوع و کاربردی و تخصصی آمادگی آزمون های زبان مختلف اقدام به برگزاری کلاس CPE در قالب کلاس های تک نفره و با سیستم هر دانشجو یک کلاس و برنامه ریزی شناور می نماید.

 

آزمون CPE , چیست؟

آزمون زبان CPE در بالاترین سطح  آزمون های زبان برگزار شده توسط دانشگاه کمبریج قرار دارد و تمامی افراد شرکت کننده در این آزمون از سطح بسیار بالایی در زمینه زبان انگلیسی برخوردارند و برای خروج از کشور و همکاری با سازمانهای مطرح جهان به مدرک این آزمون نیاز دارند.در حقیقت افرادی که درآزمون CPE شرکت میکنند انگلیسی را مانند زبان مادری خود صحبت می کنند.به کسانی موفق به گزراندن آزمون CPE با موفقیت می شوند گواهی نامه مادام العمر از طرف دانشگاه کمبریج داده خواهد شد که در بیش از 70 کشور جهان اعتبار دارد.کسانی که این آزمون را با موفقیت سپری کنند برای تحصیل در خارج از کشور هیچ مشکلی نخواهند داشت.

 

روش برگزاری کلاس ها ی آمادگی آرمون  CPE در مرکز زبان کرایه چیان

-        دراین مرکز برای تسهیل برنامه ریزی برای شاغلین محترم و عزیزانی که برایشان کمبود وقت عامل اساسی میباشد کلاس آزمون زبان CPE از برنامه های شناور زمانی استفاده میشود.

-        استفاده از اساتید مجرب در این مرکز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد چرا که کیفیت آموزش برای مرکز زبان کرایه چیان اولویت اول را دارا می باشد.

-        سیستم کلاس های آمادگی آزمون CPE به صورت تک نفره و برای هر دانشجو یک کلاس میباشد.

-        مرکز در طول آموزش یک پشتیبان را برای دانشجو در نظر گرفته و دانشجو می تواند با کمک این پشتیبان تمامی برنامه ریزی های آموزشی و مشاورات تکمیلی را انجام دهد.

-        هر ترم از 10جلسه 90 دقیقه ای تشکیل میشود.

-        کار با نمونه سوالات و متد های آموزشی و در انتهای ترم برگزاری آزمون شبیه سازی شده CPE برای آشنایی دانشجو با آزمون CPE واز بین رفتن استرس آزمون با آشنا شدن با نمونه سوالات و آزمون

-        در نهایت موفقیت دانشجو در آزمون CPE که هدف اصلی این مرکز میباشد

 

راه های ارتباطی با مرکز کرایه چیان

جهت ارتباط با مرکز زبان کرایه چیان علاقه مندان برای رزرو کلاس ها و اطلاع از نحوه ثبت نام می توانند از یکی از روش های زیر اقدام نمایند:

-        تماس در ساعات اداری با شماره : 77497626

-        تماس در ساعات غیر اداری با شماره : 09126186234

-        ارسال عبارت " کلاس CPE " و یا عبارت " آزمون CPE " همراه با نام و نام خانوادگی داوطلب به سامانه پیامکی : 5000206040600

در صورت ارتباط با سامانه پیامکی مشاوران ما ظرف  24 ساعت با شما جهت مشاوره و راهنمایی با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات