همه چیر در مورد آزمون FCE

دوره های آمادگی FCE - First Certificate in English

برای آن دسته از افرادی که سطح زبان انگلیسیشان از متوسط به بالاست و علاقه مند به کار در موسسات ،بانک ها،آژانس های هواپیمایی و یا ارگان های دولتی و تحصیل در دانشگاههای خارج از کشورکه نیاز به سطح بالایی از مهارت در مکالمه و مکاتبه زبان دارند آزمون FCE از طرف دانشگاه کمبریج انگلستان برگزار میگردد که برای کسانی که آزمون  FCE را با موفقیت پشت سر گذارند مدرکی بین المللی اعطا میشود که در بیش از 34 کشور جهان مورد پذیرش است.

 

شرایط آزمون و مدرک آزمون FCE

نمره ی قبولی در این آزمون A , B , C است و کسانی که نمره E و با D را کسب کنند در آزمون FCE مردود میشوند.داوطلبان پس از گذراندن موفق  آزمون  FCE  مدرکی مادام العمر و بدون تاریخ انقضا دریافت مینمایند و میتوانند در دوره های مقدماتی CAE و عالی CPE شرکت نمایند.آزمون زبان FCE  در سطوح خواندن , نوشتاری , شنیداری و گفتاری برگزار میگردد.

 

معرفی کتب آموزشی برای آمادگی آزمون FCE

مراجع  آمادگی آزمون FCE عبارت هستند از:

کتاب FCE Result ,  کتاب FEC Gold   ,  کتاب Ready for FCE

 

مراکز مجاز برگزاری آزمون FCE در سال 2013 در تهران

در جدول زیر مراکز مجاز برگزای آزمون FCE – آزمون اف سی ای در تهران در سال 2013 مشخص شده است

ردیف

محل برگزاری

موقیت و آدرس

برگزار کننده کلاس FCE

1

 

Arshad Language Institute (IR002)

سعادت آباد ، یلوار دریا ، مطهری شمالی ، گل آدین

 

آزمون اف سی ای

2

IEP (IR025)

خیابان ونک

کلاس اف سی ای

3

Iran Language Institute (ILI) (IR009)

خیابان ولیعصر ، خیابان مطهری

تدریس خصوصی آزمون اف سی ای

4

Tehran Open Centre (IR013)

خیابان بهروز

ثبت نام آزمون اف سی ای

 

زمان و محل برگزاری آزمون FCE

آزمون FCE به طور متوسط 2 باردر هرماه در بیش از 2700 مرکز در 130 کشور از سراسر جهان و ایران و مشهد مقدس برگذار میگردد و بیش از 12000 دانشگاه ،موسسه آموزش عالی،موسسه و شرکت در سراسر جهان پذیرای قبول شدگان در این آزمون می باشند.به طور خلاصه برخی از این موسسات که پذیرای قبول شدگان در آزمون FCE میباشند می توان به شرکتهای HP, MOTOROLA,SONY و... وموسساتی همچون دانشگاه کمبریج وانستیتو فناوری کالیفرنیا و ... اشاره کرد.

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این آزمون میتوانید با شماره تماس 77497626 - مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده کلاس CEF تماس حاصل نمایید

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات