کلاس آمادگی , آزمون FCE

آزمون fce

آغاز ثبت نام آزمون FCE در مرکز زبان کرایه چیان

مرکز زبان کرایه چیان کلاس های آمادگی آزمون FCE را همانند سایر دوره های آمادگی آزمون های زبان برای علاقه مندان برگزار می نماید.جهت آمادگی آزمون FCE در این مرکز کلاس های تک نفره با سیستم هر دانشجو یک کلاس برگزار می گردد و دانشجویان امکان انتخاب زمان کلاس ها را خواهند داشت. مرکز کرایه چیان با بیش از سه سال سابقه درخشان در برگزاری دوره های آمادگی آزمون های تخصصی  در سطح پیشرفته و با دارا بودن کادر مجرب آموزشی در زمینه زبان  انگلیسی  با اطمینان به کارایی و بازدهی بالای کلاس های خود به داانشجویان این فرصت را داده است که سیستم آموزشی این مرکز را با سایره مراکز مقایسه نموده و خود برای انتخاب مرکز آموزش زبان خود تصمیم بگیرند.

 

نگاه کوتاهی به آزمون زبان FCE

آزمون زبان FCE برای آن دسته از عزیزانی که سطح زبان انگلیسیشان از متوسط به بالاست و علاقه مند به کار در بانکها و موسسات معتبرو آژانس های هواپیمایی در خارج از کشور می باشند از طرف دانشگاه کمبریج آزمونی برگزار میشود که در صورت قبولی در این آزمون مدرکی مادام العمر و بدون تاریخ انقضا داده میشود که در بیش از 34 کشور جهان اعتبار داشته و پذیرفته است.آزمون FCE دو بار در ماه در سراسر جهان و ایران  برگزار میگردد.

 

ویژگی های کلاس های آمادگی آزمون FCE در مرکز زبان کرایه چیان

-        در مرکز زبان کرایه چیان تمامی کلاس های برگزاری آزمون FCE به صورت تک نفره با سیستم هر دانشجو یک کلاس برگزار میگردد.

-        در این مرکز بر خلاف اکثر مراکز از داوطلبین آزمون تعیین سطح گرفته نمی شود و کلاسها با توجه به میزان سطح زبان دانشجو برگزار میشود و در ادامه جلسات دانش زبان دانشجو بالا رفته و به سطح مورد نیاز برای موفقیت در آزمون میرسد.

-        سیستم کلاس ها به صورت شناور برای آن دسته از داوطلبان که شاغل می باشند برگزار میگردد تا دانشجو بتواند بر اساس شرایطه زمانی خود در کلاس ها شرکت نماید.

-        کلاس FCE در هر ترم از 10 جلسه  90 دقیقه ای تشکیل میشود.

-        در طول مدت آموزش یک پشتیبان در تمامی دوره کلاس دانشجو را همراهی نموده و مشاوره وبرنامه ریزی های لازم را برای دانشجو انجام می دهد.

-        تکرار و تمرین مباحثه مورد نیاز برای آزمون

-        حل تمارین و مرور سوالات آزمون های گذشته

-        برگزاری آزمون های شبیه سازی شده مطابق با آزمون FCE جهت آشنایی بیشتر دانشجویان با سطح و شیوه برگزاری آزمون

-        در نهایت آمادگی کامل دانشجو برای شرکت در آزمون نهایی FCE بدون نگرانی

 

راه های ثبت نام و رزرو کلاس های FCE

-        در ساعات اداری تماس با شماره ثابت : 77497626

-        در ساعات غیر اداری تماس با شماره همراه : 09126186234

-        ارسال عبارت " کلاس FCE " ویا " آزمون FCE " به همراه نام و نام خانوادگی به سامانه پیامکی : 5000206040600

در صورت تماس با این سامانه مشاوران ما ظرف 24 ساعت با شما جهت هماهنگی و مشاوره تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات