کلاس GMAT و برنامه مهر 94

آزمون GMAT , کلاس آمادگی مهر ماه

با آغاز مهر ماه دوره ی جدیدی از رزرو و ثبت نام کلاس GMAT برای متقاضیان شرکت در آزمون GMAT برگزار می شود. تک نفره بودن کلاس جی مت مرکز زبان کرایه چیان ، که موجب ارتباط هر چه بیشتر زبان آموز و مدرس می شود، انعطاف بودن ساعات کلاس ها و بهره گیری از اساتید مجرب و تخصصی در این حوزه مهمترین دلایل موفقیت این مرکز در زمینه ی آزمون های زبان انگلیسی می باشد. با توجه به شناور بودن زمان کلاس ها، دانشجویان شاغل که دارای محدودیت زمانی هستند نیز بدون هیچ نگرانی در این کلاس ها شرکت نمایند. سیستم آموزشی هر دانشجو یک کلاس متناسب آن دسته از دانشجویانی می باشد که دارای محدودیت زمانی برای شرکت در آزمون GMAT و همچنین کسب نمره قابل قبول از آزمون می باشد

 

آزمون GMAT , جدول زمان بندی کلاس ها

برای شرکت در کلاس GMAT این مرکز زبان می توانید در سه بازه زمانی نسبت به رزرو و ثبت نام اقدام نمایید در جدول زیر تاریخ و زمان آغاز کلاس ها همچنین ویژگی های منحصر به فرد آن را می توانید مشاهده نمایید:

ردیف

زمان ثبت نام

زمان آغاز کلاسها

ویژگی های کلاس جی مت

تعداد جلسات

1

1 مهر ماه

آزمون جی مت , آزمون GMAT

آموزش مطالب GMAT به صورت گام به گام و با توجه به سطح اولیه ی دانش زبانی زبان آموز زیر نظر اساتید مجرب و متخصص در زمینه ی جی مت.

20

2

6 مهر ماه

تدریس خصوصی GMAT , تدریس خصوصی جی مت

تک نفره بودن کلاس هاای آزمون زبان GMAT به به شما این امکان را می دهد که ارتباط بیشتر و بهتری با مدرس خود داشته باشید و از سوی دیگر مدرس شما نیز به نقاط ضعف و قوت شما تسلط بیشتری داشته باشد.

20

3

16 شهریور ماه

ثبت نام gmat , زمان برگزاری آزمون جی مت

تدریس مباحث کاربردی و در چارچوب آزمون اصلی و آموزش قلق های تست زنی به دانشجویان.

20

 

امتیازات مرکز زبان کرایه چیان:

کلاسها به صورت تک نفره برگزار می گردد و برنامه ی هر دانشجو مختص خود وی است در این کلاسها نیاز به تعیین سطح نمی باشد ( دانشجویان لیسانس به بالا ) و هر زبان آموز با توجه به سطح دانش زبانی منحصر به فرد خود می تواند در کلاسها شرکت نماید.

بهره گیری از اساتید تخصصی آزمون زبان GMAT

دانشجویان شاغل که با محدودیت زمان مواجه هستند می توانند ساعت کلاسهای خود را انتخاب نمایند و هیچ محدودیت زمانی برای کلاسها وجود ندارد.

در صورتی که به هر دلیلی کلاسهای آزمون جی مت برای دانشجو مفید نبود و یا وی احساس کرد موارد مطرح شده با آزمون اصلی به لحاظ محتوایی و... متفاوت است تنها هزینه ی جلسه ی اول از وی اخذ می شود.

 

ثبت نام GMAT , کلاس آمادگی

برای ثبت نام و رزرو کلاس های آمادگی آزمون زبان GMAT می توانید از راه های زیر اقدام نمایید

تماس با دفتر مرکزی (رسالت- مترو علم و صنعت) : 77497626 (در ساعات اداری)

تماس با دفتر غرب (پونک) : 44416155 (در ساعات اداری)

تماس با شماره: 09126186234 (در ساعات غیر اداری)

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات