منابع آزمون MSRT - کتاب جامع MSRT برای قبولی تضمینی در سال ۹۹

منابع قبولی قطعی آزمون MSRT , کتاب راهنما و بانک سوالات قبولی MSRT در سال ۹۹

برای دریافت کامل منابع آزمون MSRT و کتاب جامع آزمون MSRT کلیپ زیر را مشاهده نمایید .

تصاویر به داوطلبان کمک خواهد کرد بدانند منابع تضمینی آزمون MSRT چه منابعی می توانند باشند و چه منابعی به قبولی قطعی شان در آزمون زبان وزارت علوم کمک خواهد کرد.

مرکز زبان کرایه چیان برگزارکننده کلاسهای اختصاصی آزمون MSRT در دهمین سال متوالی ( تاسیس 1389 )  ، منابع آزمون MSRT را تحت عنوان دو کتاب آموزش و بانک سوالات این آزمون با پاسخ تشریحی ( به همراه یک لوح فشرده شامل سوالات شنیداری آزمون ) منتشر کرده است.

کتاب MSRT , منابع MSRT , کتاب خود آموز MSRT , منابع آزمون ام اس ار تی , کتاب راهنمای جامع MSRT , کتاب تضمینی MSRT , کتاب بانک سوالات MSRT , کتاب بانک سوالات MSRT سال 99در توضیحات بسته ی خود آموز آزمون MSRT یا همان منابع آزمون MSRT می بایست گفت آموزش و سوالات انتخاب شده  ، بر اساس آخرین تغییرات آزمون MSRT ( ویرایش بهمن 98 ) می باشد و متناسب  داوطلبانی می باشد که می بایست در سال 99 در این آزمون نمره ی قبولی دریافت نمایند  .

در توضیحات کامل تر کتاب راهنمای جامع آزمون ام اس ار تی می بایست گفت بخش نخست بسته ، شامل آموزش تفکیک شده هر مهارت آزمون می باشد ( شامل آموزش گرامر ، درک مطلب، مهارت شنیداری و واژگان پرتکرار آزمون می باشد )

بخش دوم کتاب راهنمای جامع آزمون MSRT شامل ۴۰۰ سوال ( چکیده آزمون MSRT در سال 97 و 98 می باشد ) به اصطلاح به این سوالات ، سوالات کلیدی و طلایی این آزمون گفته می شود که داوطلب با یادگیری این ۴۰۰ سوال تمام نکات مورد پرسش در آزمونهای MSRT دو سال اخیر را آموزش دیده است ، این امر سبب می شود داوطلب هنگامی که در جلسه ی آزمون حضور می یابد سوالی را مشاهده نکند که نکته ی آن تست پیشتر در بسته ی مکاتبه ای منابع آزمون MSRT قرار نداشته باشد .

داوطلبان در داخل بسته ی خود یک لوح فشرده دریافت خواهند کرد که شامل ۲۵۰ سوال شنیداری خواهد بود که طبق تجربه 9 سال ی این مرکز در برگزاری اختصاصی کلاس های ام اس ار تی بیشترین شباهت و همپوشانی با سوالات واقعی آزمون را دارد.

لازم به ذکر است بیان کنیم در داخل لوح فشرده ۲۰۰ نمونه سوال گرامر شبیه سازی شده و ۲۵۰ نمونه سوال شبیه سازی شده درک مطلب با پاسخ کلیدی قرار داده شده است تا داوطلبان با پاسخ به تست های بیشتر میزان تسلط شان به سوالات آزمون را به بالاترین حد خود برسانند .

 

نحوه ی دریافت بسته مکاتبه ای / منابع آزمون MSRT در سال 1399 :

هزینه ی خرید کتاب راهنمای جامع آزمون MSRT یا همان منابع آزمون MSRT در سال 99 ، صد و نود و پنج هزار تومان می باشد و متقاضیان دریافت این بسته می‌توانند با واریز وجه به شماره کارت 5022291046956411 به نام آقای علی کرایه چیان بانک پاسارگاد نسبت به دریافت آن اقدام نمایند ،

داوطلبان بعد از واریز وجه می بایست مشخصات خود را که شامل ( آدرس پستی، کد پستی، نام تحویل گیرنده و یک شماره همراه) می باشد را به شماره 09126186234 پیامک نمایند.

ارسال بسته ها برای داوطلبین تهران طی 6 الی 24 ساعت کاری خواهد بود و هزینه ارسال آن تا ۱۵۰۰۰ تومان رایگان خواهد بود.

ارسال بسته ها برای داوطلبین شهرستان از طریق پست پیشتاز می باشد و زمان رسیدن مرسوله بین ۲ الی ۴ روز کاری خواهد بود و همچنین هزینه ارسال آن رایگان خواهد بود.

-----

لازم به ذکر است داوطلبین برای کسب اطلاعات از کلاس های آمادگی MSRT می بایست بر روی لینک زیر کلیک نمایند .

آزمون MSRT

همچنین برای دانلود کامل سوالات MSRT ادوار گذشته سال 98 - 97 می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود سوالات MSRT

کانال تلگرام زبان کرایه چیان

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات