آزمون MSRT , سوالات MSRT مرداد 98 , ثبت نام آزمون ام اس ار تی 5 مهر 98

کلاس زبان MSRT , کلاس ام اس ار تی 5 مهر 98 , تدریس تضمینی MSRT , کلاس امادگی msrt مهر

آزمون MSRT , پاسخ سوالات MSRT مورخ 18 مرداد 98 , کلاس  آمادگی MSRT  آزمون 5 مهر 98

دومین آزمون ام اس ار تی در سال 98 در تاریخ 18 مرداد  از ساعت 9 صبح در حوزه های آزمون ، آغاز گردید و پس از 110 دقیقه به پایان رسید .

همانند دوره های پیشین ، مرکز زبان کرایه چیان ، برگزار کننده ی کلاس های آمادگی زبان MSRT در هشتمین سال متوالی بررسی سوالات آزمون و پاسخنامه ی کلیدی آزمون را با اتمام ازمون در اختیار داوطلبان قرار خواهد داد.

 

نکات اجرایی آزمون :

  • رعایت نظم و انضباط به شکل قابل توجهی در آزمون فوق بهبود پیدا کرده بود و شاید نقطه ضعف شرایط آزمون ، کیفیت صدا در بعضی از قسمت های پخش صدا می بود .
  • آزمون در حوزه ی تهران با چند دقیقه تاخیر آغاز گردید .
  • سوالات گرامر ، درک مطلب و شنیداری داخل یک دفترچه به داوطلبان داده شد.

 

نکات سوالات آزمون MSRT:

سوالات در قسمت گرامر و درک مطلب به صورت تالیفی مورد پرسش قرار گرفته شده بود . سوال تکراری ازجزوه ی تافل چینی و یا دوره های پیشین نیامده بود ( سوالات هم زمان با انتشار نتایج در تاریخ 26 مرداد ماه از همین سامانه منتشر خواهد شد ) .

در زیر پاسخ کلیدی سوالات در هر بخش به همراهی بررسی آن قرار داده شده است .

 

سوالات گرامر MSRT مورخ 18 مهر 98 :

همانطور که پیشتر بیان شده بود با برنامه ریزی جدید وزارت علوم مبنی بر تغییر سبک سوالات ، دیگر اثری از سوالات تکراری آزمون های گذشته و انتخابی از جزوه ی تافل چینی نبود و داوطلبان می بایست برای پاسخ به سوالاتِ ، دانش خود را در چهارچوب آزمون بالا ببرند و با تسلط به مهارت های آزمون که کار چندان سختی نیست ، با تکیه بر دانش خود ، نمره ی مطلوب خود را دریافت کنند .

در سبک جدید سوالات گرامر msrt این نکته قابل توجه بود که تقریباً از تمام نکات گرامری سوال مطرح شده بود. نکاتی از قبیل قید و صفت ، ساختار موازی ، جمله واره ها ، فاعل و فعل ، زمان ها .... که این سبک از طرح سوال به کمک داوطلبان می آید زیرا اگر مطلبی را مطالعه نکرده باشند در نهایت یک یا دو سوال را از دست می دهند و می توانند از مابقی سوالات برای بالا بردن نمره ی خود استفاده نمایند .

نکته ای که پیرامون طرح سوالات می‌توان ذکر کرد آن بود که در این آزمون نیز مانند آزمون های گذشته از نکاتی مانند جملات شرطی یا وجه سببی که هیچگاه در ادوار گذشته ی آزمون MSRT مطرح نبوده است مجدداً سوال نیامد که این خود کمک دیگر به داوطلبان می باشد تا اگر در چهارچوب آزمون مطالعه نمایند می توانند نمره خود را به شکل کامل بگیرند.

در زیر گزینه های صحیح مربوط به سوالات گرامر بیان شده است

پاسخ MSRT 18 مرداد 98 , گرامر ام اس ار تی , پاسخنامه گرامر msrt

همچنین تست های سوالات این آزمون در صفحه سوالات MSRT از همین سامانه منتشر شده است  و داوطلبان می‌توانند به صورت رایگان سطح زبان خود را با سوالات آزمون مورد سنجش قرار دهند.

 

سوالات درک مطلب – ریدینگ MSRT مورخ 18 مرداد 98:

سطح سوالات ریدینگ یا همان درک مطلب ام اس آر تی مورخ ۱۸ مرداد ۹۸ نسبت به سطح سوالات آزمون ۳۱ خرداد پایین تر و ساده تر بود.

این بخش شامل ۴ ریدینگ با موضوعاتی مانند صاعقه ، دلیل رخ دادن آنها و روش دانشمندان برای کنترل آنها- جنگ تروا و اصالت تاریخی آن - خرده فرهنگ ها و اهمیت و ویژگی آنها و وسایل ارتباط جمعی از جمله تلفن می بود.

از متون انتخاب شده سه متن جزو متون متوسط و یک متن جزو متن های سخت به حساب می اید .

لازم به ذکر است ما به متنی متوسط و ساده می گوییم که دایره واژگان متوسطی داشته باشد و پاسخ به سوالات آن نیازی به استنباط نداشته باشد و متن به آن اشاره کرده باشد .

در زیر پاسخ کلیدی سوالات مربوط به درک مطلب بیان شده است .

درک مطلب MSRT , ریدینگ ام اس ار تی , ریدینگ MSRT

همانند سوالات ادوار گذشته درصد قابل توجهی از سوالات مربوط به درک مطلب مستقیماً مربوط به واژگان می‌شد که برای آشنایی بیشتر داوطلبان با سطح لغات مورد پرسش ، واژگان مورد استفاده در هرچهار درک مطلب آزمون 18 مرداد ماه مشخص شده است که در زیر بیان شده است .

واژگان MSRT , واژگان ام اس ار تی , لغات MSRT , سوالات لغت ام اس ار تی

سوالات لیسنینگ - شنیداری MSRT مورخ 18 مرداد 98 :

سوالات شنیداری در این قسمت کمی سخت تر از آزمون های گذشته بود به خصوص در قسمت سوالات مربوط به مکالمه ی بلند و مونولوگ .

برای درک بیشتر از سطح سوالات در زیر، صورت سوالات ، پاسخ کلیدی و صوت سوالات در کلیپ زیر قرار داده است تا داوطلبینی که می بایست در آزمون آینده یعنی 5 مهر ماه شرکت نمایند دید کاملی داشته باشند

سوالات در قسمت مکالمه کوتاه نیز متوسط و همانند دوره های پیشین بود ، در زیر نیز گزینه های صحیح مربوط به سوالات قسمت شنیداری قرار داده شده است .

سوالات شنیداری MSRT , شنیداری MSRT 18 مرداد

با این حال داوطلبینی که از این مرکز بسته ی مکاتبه ای ام اس ار تی را تهیه نموده بودند و یا در کلاس ها شرکت کرده بودند در پاسخ به تست های شنیداری کار سختی نداشتند و سوالات هم سطح و مشابه با سوالات آزمون به داوطلبان داده شده بود .

این مرکز برای داوطلبین خود وسایر داوطلبین آرزوی موفقیت دارد و همچنین خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون 5 مهرماه 98 به شرح زیر اعلام میدارد.

 

کلاس MSRT , بهترین کلاس ام اس ار تی , کلاس MSRT خوب , کلاس زبان MSRT , کلاس آمادگی MSRTکلاس آمادگی MSRT ویژه آزمون 5 مهر 98 - وی آی پی تک نفره

کتاب خودآموز MSRT - بسته ی مکاتبه ای ام اس ار تی

در زیر توضیحات مختصری از خدمات فوق بیان شده است :

  

کلاس MSRT- وی آی پی ، تک نفره

دور جدید کلاس های آمادگی این آزمون ویژه ی  5 مهر 98 در حالی اغاز می شود که با پشتوانه 8 سال سابقه اختصاصی در برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت علوم MSRT ، داوطلبان همانند ادوار گذشته دارای یک کلاس اختصاصی با استاد تخصصی آزمون آموزش را آغاز خواهند کرد . این سیستم آموزشی متناسب آن دسته از دانشجویانی می باشد که سطح زبان بالایی ندارند اما نیاز دارند در یک چهارچوب زمانی مشخص توانایی شرکت در آزمون و دریافت نمره ی مطلوب از این آزمون را پیدا کنند  .

چارت آموزش کلاس ام اس ار تی به اختصار در زیر بیان شده است :

آموزش به صورت تک نفره (سطح زبان فعلی دانشجو ، نقطه ی شروع آموزش ) خواهد بود

بیان تکنیکی و فرمولی سوالات تا آنجا که سوالات امکان پاسخگویی به این شیوه را داشته باشند .

 چینش کلاس ها بر اساس زمان بندی شناور ویژه دانشجویان شاغل و اعضای هیات علمی

کار بر روی سوالات بدون تغییر آزمون MSRT و نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون 5 مهر 98

 

کتاب MSRT – بسته ی مکاتبه ای زبان وزارت وزارت علوم – بسته خود آموز MSRT

کتاب MSRT , بسته مکاتبه ای ام اس ار تی , بسته خود آموز MSRT , راهنمای MSRTبا توجه به مشغله ی فراوان دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون زبان وزارت علوم   " MSRT " ، کتاب سوالات این آزمون به همراه پاسخ تشریحی به همراه کتاب آموزش ساده ی این آزمون منتشر شده است که جایگزین
کلاس برای این طیف از داوطلبان باشد .

در توضیحات تکمیلی بسته ی مکاتبه ای MSRT می بایست گفت این کتاب شامل دو کتاب و یک لوح فشرده می باشد .

کتاب اول : آموزش ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب ، شنیداری و واژگان پر تکرار آزمون ) به صورت تفکیک شده

لوح فشرده : شامل بانک سوالات شنیداری

کتاب دوم : بانک سوالات گرامر ، درک مطلب و واژگان ( 400 سوال از 8 دوره ی اخیر آزمون زبان وزارت علوم)

نمونه تست اضافه برای تثبیت موارد آموخته شده : ( 200 سوال گرامر ، 250 سوال درک مطلب )

با سابقه ی 8 سال در برگزاری کلاس های امادگی آزمون زبان وزارت علوم ، MSRT میتوانیم بگوییم بسته ی خود آموز این آزمون به گونه ای تالیف شده است که داوطلبان با تسلط به آن بتوانند نمره ی حداقل 60 را در آزمون پیش رو دریافت نمایند .

 

نحوه ثبت نام در کلاس زبان MSRT  و یا دریافت بسته مکاتبه ای ام اس ار تی  – کتاب زبان وزارت علوم

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون MSRT و یا دریافت بسته مکاتبه ای آزمون زبان دکتری  وزارت علوم  می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت سوالات ام اس ار تی و یا تدریس MSRT به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات