آزمون MSRT , سوالات MSRT مهر 98 , کلاس ام اس ار تی ویژه آزمون 3 آبان 98

کلاس تضمینی MSRT , کلاس زبان ام اس ار تی 3 ابان , تدریس خصوصی MSRT , کلاس MSRT کرایه چیان

آزمون MSRT |  سوالات MSRT مهر 98 | کلاس MSRT ویژه آزمون 3 آبان 98

مرکز زبان کرایه چیان ، برگزار کننده ی کلاس های آمادگی آزمون زبان MSRT در هشتمین سال متوالی ، در روز آزمون همزمان با اتمام آزمون ، پاسخ کلیدی سوالات را به همراه بررسی سوالات در اختیار داوطلبان قرار خواهد داد .

 اولین آزمون MSRT در پاییز 98 ،  در تاریخ 5 مهر 98 در حوزه ی تهران ( دانشگاه علم و صنعت با حضور تقریبی هزار و صد داوطلب ) و بسیاری از مراکز استان ها برگزار گردید .

در حوزه ی  تهران داوطلبان تا ساعت 9:05 دقیقه اجازه ورود به سالن آزمون را داشتند  به همین دلیل آزمون با چند دقیقه تاخیر برگزار گردید.

کیفیت صدا در حوزه تهران قابل درک و مفهوم بود ، به دانشجویان یک دفترچه داده می شود ، ترتیب سوالات ( شنیداری ، گرامر و درک مطلب ) و مدت زمان برگزاری آزمون 110 دقیقه بود ، داوطلبانی که ممکن است نخواهند برای قسمت شنیداری وقت بگذارند می توانستند وقت سوالات این قسمت را برای پاسخ به سوالات گرامر و درک مطلب قرار دهند .

در زیر پاسخ کلیدی سوالات در هر بخش آورده شده است .

 

سوالات شنیداری MSRT مورخ 5 مهر 98 :

30 سوالات مطرح شده در این قسمت سوالات استاندارد و معقولی بودند و نسبت به آزمون گذشته ساده تر و با دایره لغات محاوره ای متوسط استخراج شده بود .

در زیر گزینه های صحیح سوالات شنیداری MSRT مورخ 5 مهر ماه آورده شده است و همانند گذشته سوالات این قسمت یه همراه صدا و صورت سوال در کانال تلگرام این مرکز و همچنین در قسمت سوالات شنیداری این مرکز منتشر خواهد شد .

سوالات شنیداری MSRT , سوالات لیسنینگ ام اس ار تی , سوالات شنیداری MSRT 5 مهر 98

در رابطه با سوالات شنیداری این آزمون ، داوطلبینی که در کلاس سی دی این قسمت را دریافت نموده بودند  و یا در بسته ی مکاتبه ای سی دی آموزشی این مرکز را دریافت نموده بودند برای پاسخ به سوالات کار ساده ای در پیش داشتند و با تمرین بر روی سی دی متوجه شباهت نوع سوالات در این قسمت با سوالات داخل لوح فشرده می شدند.

 

سوالات گرامر MSRT مورخ 5 مهر 98 :

سوالات گرامر این آزمون شامل دو قسمت ( سوالات چهار گزینه ای و سوالات اصطلاحات نوشتاری ) بودند در بررسی سوالات گرامر چهار گزینه ای می بایست گفت در این بخش از آزمون اکثر سوالات مربوط به ساختارهای کلی جمله از قبیل فاعل و فعل ، جمله واره ها ، حروف ربط و بدل بود اما در بین سوالات ، نکات ریز گرامری نیز به چشم می خورد به عنوان مثال یک سوال مربوط به حرف اضافه بود ( differ from ) و یا سوال دیگری مربوط به فعل پیرو بعد از cause ( مصدر با to مفعول cause ) بود که این نوع سوال ( فعلهای پیرو ) به ندرت در آزمون MSRT دیده می شود

سطح سوالات به صورت کلی سخت نبودند و داوطلبینی که ساختارهای کلی جمله را مطالعه کرده بودند می‌توانستند در بیشتر سوالات بدون توجه به معنی گزینه صحیح را انتخاب کنند.

در مورد سوالات مربوط به بخش گرامر اصطلاحات نوشتاری می بایست گفت این قبیل سوالات بیشتر مربوط به نکات ریز گرامری بودند به عنوان مثال صفت و اسم ، حروف اضافه ، قید و صفت بود . در بین سوالات سوالاتی مانند ساختار های هم پایه ساز ، و همچنین چند سوال مربوط به ساختار کلی جمله نیز به چشم می خورد .

در زیر گزینه‌های صحیح مربوط به بخش گرامر آزمون MSRT مورخ ۵ مهرماه آورده شده است.

سوالات گرامر MSRT 5 مهر 98 , پاسخنامه ام ار تی 5 مهر گرامر

سوالات این آزمون نیز همانند آزمون های گذشته در صفحه سوالات MSRT از روز دوشنبه 7 مهر ماه از همین سامانه منتشر خواهد شد .

 لازم به ذکر است داوطلبینی که حتی در کلاس ها حضور نداشتند و  بسته ی مکاتبه ای این مرکز را دریافت کرده بودند نکات کلیه سوالات آزمون 5 مهر ماه در اختیارشان بود و یا داوطلبینی که یک روز قبل از آزمون با این مرکز آشنا شده بودند و کارگاه حل تست این آزمون را شرکت بودند از ۳۰ سوال آزمون در قسمت گرامر  ، نکته ی  ۲۹ سوال این آزمون در کلاس بیان شده بود و به داوطلبان برای دریافت نمره شان بیشترین کمک شد.

 

سوالات درک مطلب آزمون MSRT مورخ 5 مهر 98

تعداد سوالات در این بخش 40 سوال بود با چهار متن با موضاعاتی مانند تمدن اسلامی ، لرزه شناسی فوران خورشید  و ... که می توان گفت متن های مورد پرسش متن های طولانی بودند و اگر آزمون محدودیت زمانی نداشت قالب دانشجویان این امکان را داشتند از این قسمت نمره ی قابل قبولی دریافت کنند اما ممکن است بسیاری از داوطلبان به سبب طولانی بودن متن ها  نتوانسته باشند زمان را مدیریت کنند و ممکن است به سوالات این قسمت به شکل کامل نرسیده باشند . اما در مورد نگاه دقیق تر به متن ها جدای از بحث زمان و طولانی بودن متون ، متن های این آزمون از آزمون گذشته بار تحلیلی کمتری داشت و روان تر بود و برای پاسخ دهی دایره لغات سبکتری نیاز بود .

پاسخ کلیدی هر 4 درک مطلب آزمون MSRT مورخ 5 شهریور ماه در زیر آورده شده است .

 پاسخنامه msrt 5 مهر 98 , درک مطلب msrt , ریدینگ ام ار ار تی 5 مهر 98

بهترین کلاس ام اس ار تی , بهترین مدرس MSRT , کلاس آمادگی ام اس ار تی 3 ابان 98 , کلاس تضمینی MSRT , مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی آزمون MSRT در هشتمین سال متوالی برای داوطلبین خود و سایر داوطلبین آرزوی موفیت دارد ، همچنین برنامه ی آموزشی خود را ویژه ی آزمون 3 ابان ماه 98 اعلام می دارد .

کلاس نیمه خصوصی MSRT – اختصاصی صفر تا 100 آزمون

کلاس MSRT – تک نفره وی آی پی

بسته ی مکاتبه ای MSRT – کتاب راهنمای جامع ام اس ار تی

در زیر توضیح مختصری از هر یک از موارد فوق بیان می گردد .

 

کلاس زبان ام اس ار تی  - وی آی پی ، تک نفره

ثبت نام دور جدید کلاس های آمادگی آزمون MSRT ویژه ی آزمون  3 آبان 98 در حالی اغاز می شود که با پشتوانه 8 سال سابقه اختصاصی در برگزاری کلاس های آمادگی این آزمون ، داوطلبان همانند ادوار گذشته دارای یک کلاس اختصاصی با استاد تخصصی آزمون MSRT آموزش را آغاز خواهند کرد . این سیستم آموزشی متناسب آن دسته از دانشجویانی می باشد که سطح زبان بالایی ندارند اما نیاز دارند در یک چهارچوب زمانی مشخص توانایی شرکت در آزمون و دریافت نمره ی مطلوب از این آزمون را پیدا کنند  .

چارت تدریس MSRT به اختصار در زیر بیان شده است :

آموزش آزمون زبان MSRT به صورت تک نفره (سطح زبان فعلی دانشجو ، نقطه ی شروع آموزش ) خواهد بود

بیان تکنیکی و فرمولی سوالات تا آنجا که سوالات امکان پاسخگویی به این شیوه را داشته باشند .


چینش کلاس ها بر اساس زمان بندی شناور ویژه دانشجویان شاغل و اعضای هیات علمی

کار بر روی سوالات بدون تغییر آزمون زبان دکتری وزارت علوم و نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون 3  مهر  98

 کتاب MSRT , کتاب بانک سوالات MSRT با پاسخ تشریحی , بسته مکاتبه ای ام اس ار تی , بسته ی خود آموز MSRT , راهنمای جامع MSRT , کتاب سوالات ام اس ار تی با پاسخ تشریحی

کلاس نیمه خصوصی MSRT – صفر تا 100 آزمون ویژه ی آزمون 3 آبان 98

در این دور از کلاس ها ، ساده ترین شیوه آموزش مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، هدف این دوره آمادگی تکنیک محور و فرمولی برای رسیدن به نمره است نه آموزش دانش زبان انگلیسی که به افزایش نمره  داوطلب کمکی نخواهد کرد .

تحلیل تستهای دوره های قبل از جمله آخرین به خصوص چهار آزمون اخیر  بر اساس فرمولها و تکنیکهای کلاسی از ویژگیهای کلیدی کلاس است.

این دور از کلاس ها طی پنج روز و در هر روز چهار ساعت آموزش به طول انجام خواهد کشید.

در جدول رو به رو برنامه ی زمانبندی روزها و ساعات برگزاری کلاس ها مشخص گریده است .

بسته ی مکاتبه ای MSRT – بانک سوالات MSRT با پاسخ تشریحی

با توجه به مشغله ی فراوان دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون زبان وزارت علوم   " MSRT " ، کتاب سوالات این آزمون به همراه پاسخ تشریحی به همراه کتاب آموزش ساده ی این آزمون منتشر شده است که جایگزین کلاس برای این طیف از داوطلبان باشد .

در ویرایش مهر 98 کتاب راهنمای جامع MSRT ، 400 سوال طلایی آزمون از 8 دوره ی اخیر آزمون های MSRT پاسخ تشریحی داده شده است که چکیده ی آزمون MSRT در یک سال اخیر می باشد.

در توضیحات تکمیلی بسته ی مکاتبه ای MSRT می بایست گفت این کتاب شامل دو کتاب و یک لوح فشرده می باشد .

کتاب اول : آموزش ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب ، شنیداری و واژگان پر تکرار آزمون ) به صورت تفکیک شده

لوح فشرده : شامل بانک سوالات شنیداری ( 250 تست )

کتاب دوم : بانک سوالات گرامر ، درک مطلب و واژگان ( 400 سوال از 8 دوره ی اخیر آزمون زبان وزارت علوم )

نمونه تست اضافه برای تثبیت موارد آموخته شده  : ( 200 سوال گرامر ، 250 سوال درک مطلب )

با سابقه ی 8 سال در برگزاری کلاس های امادگی آزمون زبان وزارت علوم ، MSRT میتوانیم بگوییم بسته ی خود آموز این آزمون به گونه ای تالیف شده است که داوطلبان با تسلط به آن بتوانند نمره ی حداقل 60 را در آزمون پیش رو دریافت نمایند .

 

نحوه ثبت نام در کلاس زبان MSRT  و یا دریافت کتاب جامع MSRT  – بسته ی مکاتبه ای ام اس ار تی

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون MSRT و یا دریافت بسته مکاتبه ای آزمون زبان دکتری  وزارت علوم  می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت سوالات ام اس ار تی و یا تدریس MSRT به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات