آزمون MSRT , کلاس MSRT , سوالات MSRT مورخ 31 خرداد 98

کلاس msrt , کلاس آمادگی msrt 18 مرداد 98 , کلاس ام اس ار تی

آزمون MSRT | سوالات ام اس ار تی 31 خرداد 98 | کلاس MSRT مورخ 18 مرداد 98

سرانجام با گذشت 3 ماه از آغاز سال 98 در تاریخ 31 خرداد 98 اولین آزمون زبان وزارت علوم " آزمون MSRT " یا همان آزمون MCHE در سال 98 برگزار گردید .

همانند دوره های گذشته ، حوزه این آزمون در تهران ،  دانشگاه علم و صنعت بود و زمان شروع آزمون از ساعت 9 صبح .

سوالات گرامر MSRT مورخ 31 خرداد 98 : 

تغییر در شیوه تالیف سوالات MSRT مورخ 31 خرداد 98 مهترین نکته ی سوالات این آزمون بود  بدین نحو که در این آزمون ، اثری از سوالاتی که در ادوار گذشته از بانک سوالات معروف به تافل چینی بدون تغییر انتخاب می شد نبود و صورت سوالات تغییر پیدا کرده بودند   . داوطلبان با آزمون استانداردی رو به رو بودند که با سطح زبان متوسط و با مطالعه منابع آزمون و تسلط بر تست ها  می توانستند بدون دردسر نمره ی آزمون را ( نمره ی 50 تا 60 ) را دریافت نمایند . در زیر پاسخ صحیح گزینه های مربوط به سوالات گرامر قرار داده شده است  .

سوالات گرامر آزمون ام اس ار تی 31 خرداد 98 , پاسخ کلیدی سوالات MSRT , پاسخنامه MSRT

سوالات آزمون نیز همانند گذشته از روز دوشنبه 3 تیر ماه در صفحه ی سوالات آزمون از همین وب سایت قابل دانلود می باشد .

سوالات لیسنینگ - شنیداری MSRT مورخ 31 خرداد 98 : 

در مورد سوالات شنیداری آزمون نیز می بایست گفت ، سوالات در قسمت مکالمه ی کوتاه متوسط و ساده بودند که برای آشنایی داوطلبان با سطح سوالات و دایره واژگان انتخاب شده برای سنجش مهارت شنیداری ، صورت تعدادی از سوالات مربوط به این قسمت را در زیر آورده ایم .

 سوالات MSRT , نمونه سوالات ام اس ار تی , سوالات شنیداری MSRT , آزمون زبان وزارت علوم

در قسمت سوالات مربوط به مکالمات بلند و لکچر داوطلبان می بایست در چهارچوب سوالات این آزمون تمرین کرده باشند . از نکات حاشبه ای سوالات در این قسمت وجود دو سوال تکراری در دفترچه بود که سبب شد در سر جلسه به داوطلبان اعلام گردد نمره ی یک سوال به تمام داوطلبان اضافه خواهد شد.

در زیر پاسخ صحیح سوالات مربوط به تست های شنیداری آورده شده است .

 سوالات شنیداری آزمون MSRT , پاسخ سوالات لیسنینگ MSRT , لیسنینگ MSRT

سوالات ریدینگ - درک مطلب MSRT مورخ 31 خرداد 98 : 

آزمون همانند گذشته دارای 4 درک مطلب می بود با موضوعاتی مانند ضد اجتماعی بودن رفتار های انسانی ، اسلام ، ارتباط از طریق موبایل و پیشرفت های جدید . کاربردهای آن در علم پزشکی و . ... می بود . تست های مربوط به این 4 درک مطلب در حد متوسط با دایره ی لغت متوسط بودند که برای آشنایی داوطلبان با سوالات این بخش روز دوشنبه 3 تیر ماه لینک دانلود متون بر روی همین سامانه در صفحه سوالات آزمون قرار خواهد گرفت  .

تست های مربوط به هر درک مطلب تقریبا بدین شکل پخش شده بود .

نیمی از سوالات مربوط به واژگان و نیمی از سوالات مربوط به مفهوم متن بودند

در زیر گزینه های صحیح مربوط به سوالات درک مطلب قرار گرفته شده است .

 سوالات درک مطلب MSRT , سوالات ریدینگ MSRT , ریدینگ MSRT 98

مرکز زبان کرایه چیان ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان خود و همچنین سایر دانشجویان خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون 18 مرداد 98 به شرح زیر اعلام می دارد :

 

کلاس زبان ام اس ار تی , کلاس آمادگی MSRT , تدریس خصوصی MSRT , بهترین کلاس MSRT , بهترین مدرس MSRTکلاس زبان MSRT ویژه آزمون 18 مرداد 98 – وی آی پی تک نفره

بسته ی مکاتبه ای آزمون MSRT – کتاب سوالات MSRT با پاسخ تشریحی

در زیر ، شرح مختصری از هر یک از خدمات فوق بیان گریده است و دانشجویان بسته به نیاز خود می توانند انتخاب نمایند .

کلاس MSRT مورخ 18 مرداد 98 – وی آی پی تک نفره :

در  این نوع کلاس ، هر داوطلب دارای یک کلاس اختصاصی می باشد و آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو آغاز می گردد .

آموزش MSRT در این کلاس متناسب آن دسته از دانشجویانی خواهد بود که سطح زبانی نسبتا ضعیفی دارند و یا برای دریافت مدرک این آزمون دارای محدودیت زمانی می باشند .

آموزش با بیان ساده ، تدریس نکات کلیدی MSRT ،  پیاده سازی آموزش در قالب حل تست سوالات  MSRT  آزمون های گذشته ، در کنار 8 سال سابقه اختصاصی آزمون و تدریس به بیش از سه هزار داوطلب آزمون های زبان دکتری سبب شده است از نگاه امار همچنین این مرکز پیشتاز موفقیت داوطلبان باشد .

کلاس ها برای داوطلبین تهران به صورت حضوری خواهد بود و برنامه ی زمان بندی کلاس ها ویژه دانشجویان شاغل و هیات علمی به صورت شناور خواهد بود .

کلاس ها برای داوطلبان عزیز شهرستانی به صورت فشرده در سه روز در تهران و یا به صورت آنلاین برگزار خواهد شد .

با توجه به تغییر سوالات در اولین آزمون MSRT سال 98 و عدم آمدن سوالات تکراری به داوطلبان به جد توصیه می کنیم با حفظ سوالات بدون یادگیری نمی توان نمره ی آزمون را دریافت کرد

کتاب خود آموز MSRT – بسته ی مکاتبه ای ام اس ار تی

با توجه به فشردگی برنامه ی زمانی داوطلبین دکتری و همچنین مشغله فراوانِ بسیاری از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون ام اس ار تی ، خدمتی ارایه شده است که داوطلبان بدون نیاز به حضور در کلاس بتوانند با مطالعه آن ابتدا آموزش ببینند و سپس شروع به حل تست آزمون نمایند .

کتاب MSRT , بسته خود آموز ام اس ار تی , بسته ی مکاتبه ای MSRT , راهنمای MSRTدر شرح کامل تر بسته ی خودآموز MSRT می بایست گفت بسته شامل دو کتاب و یک لوح فشرده می باشد .

کتاب اول درسنامه ی آزمون به صورت تفکیک شده در مهارت های آزمون می باشد ( آموزش گرامر ، آموزش درک مطلب ، آموزش شنیداری و واژگان پر تکرار آزمون )

کتاب دوم شامل بانک سوالات 8 دوره ی اخیر آزمون می باشد " 400 سوال بدون تغییر آزمون با پاسخ کاملا تشریحی با بیان ساده و فرمولی )

لوح فشرده شامل 250 سوال شنیداری آزمون

نحوه ثبت نام در کلاس MSRT  و یا دریافت بسته مکاتبه ای MSRT – کتاب سوالات با پاسخ تشریحی

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون MSRT و یا دریافت بسته مکاتبه ای آزمون زبان وزارت علوم می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت سوالات MSRT و یا تدریس MSRT به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات