آزمون MSRT , کلاس MSRT , سوالات MSRT , آزمون وزارت علوم آزمون 31 خردا 98

کلاس زبان ام اس ار تی , کلاس آمادگی MSRT آزمون 31 خرداد 98 , کلاس MSRT

آزمون MSRT | پاسخ سوالات MSRT مورخ 17 اسفند 97 | کلاس MSRT مورخ 31 خرداد 98 | آزمون زبان وزارت علوم

همزمان با برگزاری آخرین آزمون زبان وزارت علوم " آزمون  MSRT "  در سال 97 در تاریخ 17 اسفند ماه ، مرکز زبان کرایه چیان ( برگزار کننده ی کلاس های اختصاصی آزمون زبان ام اس ار تی در هفتمین سال متوالی ) پاسخنامه سوالات امروز را به همراه بررسی سوالات منتشر می نماید .

 

همه چیز در مورد آزمون MSRT مورخ 17 اسفند 97

آزمون MSRT مورخ 17 اسفند ماه ، از ساعت ۹ صبح ، در دانشگاه علم و صنعت با چند دقیقه تاخیر آغاز شد و داوطلبان با چند دقیقه تاخیر نیز امکان حضور در سر جلسه آزمون را داشتند  .

همانند آزمون های گذشته تعداد سوالات 100 سوال  ، بدون نمره منفی  و چینش سوالات به شرح زیر می بود

۳۰ سوال شنیداری ، ۳۰ سوال گرامر ، ۴۰ سوال درک مطلب

 پیش از بررسی سوالات به صورت مهارت به مهارت ، در مورد این آزمون به چند نکته  می توان اشاره کرد:

  • به صورت کلی سوالات مورد پرسش در این آزمون متوسط رو به ساده بود با این تفاوت که در قسمت درک مطلب ، سوالات نسبت به آزمون گذشته سطح ساده تری داشت سوالات گرامر متوسط و سوالات شنیداری نیز متوسط رو به ساده بودند .

 

  • مجددا سوالات مورد پرسش در این آزمون اگرچه در گرامر استاندارد و باز هم تا حدودی کپی شده از جزوه سوالات تافل چینی بود اما در تعدادی از سوالات گزینه ها جابجا شده بودند.

 

بررسی سوالات شنیداری MSRT مورخ 17 اسفند 97 :

در مورد بررسی سوالات شنیداری یا همان لیسنینگ آزمون MSRT می بایست گفت سوالات انتخاب شده برای این قسمت ،  کاملا استاندارد و در چهارجوب منابع معرفی شده بودند دایره لغات استفاده شده در سوالات ، دایزه لغت متوسط رو به ساده بودند  و داوطلیان برای پاسخ دادن نیاز به مهارت تمرین در شنیدن و تفکیک کلمات در ذهن خود داشتند پاسخ به این نوع سوالات اگر چه برای بسیاری از داوطلیان سخت می باشد و در سر جلسه آزمون شروع به پاسخ های شانسی می نمایند و یا هر 30 سوال را یک گزینه می زنند اما با تمرین مهارت های آزمون  و گوش دادن به سوالات منطبق بر سوالات آزمون کمک می کند تا داوطلبان از این قسمت نمره ی بالا و معقولی دریافت نمایند .

در زیر پاسخ گزینه های صحیح تعدادی سوالات شنیداری MSRT آورده شده است تا داوطلبان به صورت کلی متوجه نمره ی خود در این قسمت شوند .

 سوالات ام اس ار تی , شنیداری MSRT , پاسخ سوالات لیسنینگ MSRT

در توضیجات تکمیلی این نوع سوالات میتوان گفت داوطلبینی که بسته مکاتبه‌ای آزمون MSRT را دریافت نموده بودند و یا در کلاسهای آمادگی این آزمون شرکت نموده بودند منبعی با 250 سوال شنیداری را در اختیار داشتند که با بیشترین شباهت با ساختاری سوالات امروز بیشترین کمک به آنها می شد تا با تمرین بر روی آنها بدون مشکل تست های آزمون را پاسخ دهند

 

سوالات گرامر MSRT مورخ 17 اسفند 97 :

سوالات در قسمت گرامر آزمون MSRT مورخ 17 اسفند جزو سوالات متوسط و یا بعضا متوسط رو به سخت بودند و نیاز داشت داوطلبان برای دریافت نمره ی قابل قبول بر روی گرامر البته در حد منابع آزمون نه بیشتر تسلط داشته باشند .

در توضیحات تکمیلی سوالات گرامر آزمون 17 اسفند می بایست گفت سوالات از جزوه چینی سال 93 ماه پنجم و ماه هشتم انتخاب شده بود و طراحان سوال برای جلوگیری از شائبه تکراری بودن سوالات ، به صورت مبتدی در صورت برخی سوالات یک یا دو کلمه را تغییر داده بودند .

در زیر پاسخ کلیدی سوالات گرامر برای داوطلبان آزمون امروز قرار داده شده است و همانند گذشته شنبه 18 اسفند ماه خود سوالات آزمون نیز از همین سامانه منتشر می شود .

 سوالات گرامر ام اس ار تی , سوالات گرامر MSRT 17 اسفند

سوالات درک مطلب – ریدینگ MSRT مورخ  17 اسفند ماه

نقطه تفاوت روشن این آزمون با آزمون گذشته در سوالات درک مطلب بود ، متون انتخاب شده متون نسبتا ساده با موضوعاتی مانند مهاجرت ، پرسپولیس ، لیزر و اندازه گیری و سفر به فضا بود که برای پاسخ به سوالات داوطلبان نیاز چندانی به استنباط نداشتند و همانند آزمون گذشته دیگر از واژگان سنگین و متون تخصصی خبری نبود .

می توان از آخرین آزمون MSRT برگزار شده در سال 97 به عنوان فرصتی یاد کرد که داوطلبانی با سطح زبانی متوسط نیز نمره ی معقولی از آزمون دریافت نمایند و پرونده ی این آزمون را با دریافت نمره ی معقولی ببندند .

 

به داوطلبینی که می بایست در اولین آزمون سال 98  شرکت نمایند باز هم پیشنهاد می کنیم برای گرفتن نمره از این آزمون سوالات را درقالب جزوات مختلف و به بهانه احتمال تکرار حفظ نکنند نحوه پاسخ دادن به سوالات گرامر به شکل فرمولی و یا نحوه تست زنی در قسمت درک مطلب را ساده یاد بگیرند و با یادگیری و تمرین در قسمت سوالات شنیداری ، نمره ی آزمون خود را به بالاترین سطح برسانند.

 

کلاس MSRT , کلاس زبان ام اس ار تی , کلاس آمادگی MSRT , کلاس تضمینی MSRT , بهترین کلاس MSRTمرکز زبان کرایه چیان برای داوطبین خود و سایر داوطبان آرزوی موفقیت دارد و همچنین خدمات آموزشی خود را در هفتمین سال متوالی در برگزاری کلاس های اختصاصی آمادگی آزمون زبان وزارت علوم ویژه اولین آزمون سال 98 به شرح زیر اعلام میدارد

کلاس زبان MSRT – تک نفره وی آی پی

بسته مکاتبه ای آزمون MSRT – بسته خود آموز طلایی ام اس ار تی

در زیر  ، توضیحات مختصری از موارد فوق بیان شده است و داوطلبان با مطالعه آن می توانند نسبت به انتخاب هر یک از موارد مورد نیاز خود اقدام نمایند .

کلاس MSRT – وی آی پی تک نفره

در این دور از کلاس ها همانند ترم های گذشته هر داوطلب دارای یک کلاس مجزا با استاد اختصاصی آموزش را شروع خواهد کرد  و آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو آغاز خواهد شد  .

آموزش تنها در قالب آموزش خواهد بود و از بیان مطالب اضافه خودداری خواهد شد .

این سبک از برگزاری کلاس ها متناسب آن دسته از داوطلبانی خواهد بود که در دریافت نمره ی این آزمون دارای محدودیت زمانی هستند و یا دارای سطح زبانی نسبتا ضعیفی هستند .

آموزش در کلاس بر پایه حل سوالات بدون تغییر ادوار گذشته ی MSRT ( آزمون زبان وزارت علوم ) خواهد بود .

آموزش این آزمون با ادبیاتی ساده و شیوا و همچنین تا آنجا که سوالات آزمون اجازه دهد به صورت فرمولی تدریس خواهد شود تا دانشجویان با یک بر شرکت در آزمون بتوانند نمره ی مطلوب خود را دریافت نمایند .

شناور بودن کلاس ها مزیت دیگر در کلاس های این آموزشگاه می باشد به طریقی که در پایان جلسه نخست فرمی جهت تنظیم برنامه و ساعت ها به داوطلب ارائه می شود که با هماهنگی استاد کلاس ها در آن موقع برگزار می شود و کمک قابل توجهی به افراد شاغل یا شهرستانی می کند.

 

بسته مکاتبه ای آزمون MSRT , کتاب MSRT , سوالات MSRT با پاسخ تشریحی , بسته خود آموز MSRTسیستم آموزشی و ویژگی های کلاس های آمادگی MSRT

دانشجویانی که مدت ها از زبان دور بوده و دارای سطح زبان ضعیفی می باشند آموزش زبان انگلیسی تنها در قالب نکته های آزمون زبان MCHE است که به صورت ساده و قابل درک ارایه می شود.

استفاده از اساتید مجرب و با تجربه در چارچوب آزمون MSRT و تدریس مهارت های آزمون

آموزش تکنیک به تکنیک و نکته ای آزمون MCHE

ارایه سوالات بدن تغییر آزمون جهت آمادگی در آزمون و تثبیت ذهنی داوطلب

 

بسته مکاتبه ای MSRT – کتاب بانک سوالات آزمون زبان وزارت علوم با پاسخ تشریحی

مرکز زبان کرایه چیان با توجه به شرایط یک سری از دانشجویان که توانایی حضور در کلاس را ندارند و یا به نحوی مشغله کاری و وقت شرکت در کلاس را ندارند آیتمی در نظر گرفته است که بتوانند با تهیه آن بدون حضور در کلاس به ساده ترین شکل ، مهارت های پاسخ دهی به آزمون زبان وزارت علوم را آموزش ببینند و بلافاصله شروع به تست زنی آزمون های گذشته و سوالات شبیه سازی شده آزمون آینده نمایند  .

این پک شامل دو کتابچه آموزش و بانک سوالات MSRT است که دانشجو در مرحله اول ( کتاب اول MSRT )  ، آموزش مباحث گرامر ام اس ار تی ، درک مطلب و نحوه ی پاسخ به سوالات شنیداری و همچنین  واژگان پر تکرار را دریافت می نمایند و بعد از آن شروع به مطالعه کتاب دوم ، بانک سوالات MSRT که با پاسخ کاملا تشریحی می باشد می نمایند  .

این کتاب ، سوالات بدون تغییر آزمون را با جواب تشریحی ، فرمولی و ترجمه روان در اختیار داوطلب قرار می دهد که باعث شود این بسته کامل و جامع باشد و داوطلبان بدون حضور در کلاس بتوانند از آزمون عبور نمایند .

  

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون MSRT - دریافت کتاب آموزش و بانک سوالات MSRT با پاسخ تشریحی

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون وزارت علوم می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاسMSRT " و یا "بسته مکاتبه ای ام اس ار تی" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات