برنامه کلاس آمادگی آزمون MSRT , ویژه آزمون مرداد 97

آزمون MSRT , 5 مردادکلاس نیمه خصوصی MSRT آموزش و حل تست VIP ویژه آزمون 5 مرداد 

مرکز زبان کرایه چیان برای آن دسته از داوطلبانی که قصد قبولی در ازمون را دارند ، کلاس های صفر تا 100 نیمه خصوصی MSRT و همچنین کارگاه طلایی حل تست این آزمون را برای  هفتین سال متوالی برگزار می نماید  که برای حضور در آن می توانند با شماره های این موسسه تماس گرفته و آن را رزرو کنند.

 با توجه به نزدیکی آزمون msrt پیش رو یعنی 5 مرداد ماه این موسسه کلاس های نیمه خصوصی را معرفی می کند تا دانشجویان ضعیف و شاغل که نمی توانند زمان زیادی را برای این آزمون صرف کنند کلاس حل تست را به شیوه فرمول به فرمول در هر سه مهارت ( شنیداری ، گرامر و درک مطلب ) آموزش ببیند و بتوانند حداقل نمره ، 60 را برای عبور از آزمون کسب نمایند و از سد آزمون عبور نمایند .

داوطلبانی که برای گرفتن نمره نیاز دارند در در زمینه ی  تفکیک مهارت ها ، نحوه تست زنی ، سرعت پاسخ دهی و فرا گیری نکات و قلق های آزمون تسلط یابند می توانند در این کلاس های نیمه خصوصی شرکت کرده و خود را برای شرکت در آزمون آماده کنند.

مرکز زبان کرایه چیان با عبور از 7 سال فعالیت در زمینه کلاس های تخصصی MSRT با سابقه آموزش به بیش از سه هزار داوطلب آزمون ، آموزش طلایی هر سه مهارت را با ساده ترین ادبیات ، به شکل فرمولی برای داوطلبانی که حتی سطح بسیار ضعیفی دارند برگزار می کند.

نکته بسیار حایز اهمیت شیوه آموزش این دور از کلاس های صفر تا 100 دوره MSRT آموزش بر اساس حل تست سوالات بدون تغییر آزمون می باشد  .

جدول زمان بندی کلاس صفر تا 100 آزمون MSRT در عکس روبه رو به صورت کامل درج شده است .

 

جشنواره طلایی حل تست MSRT , حل تست آزمون های گذشته به روش فرمول

این مرکز طبق روال گذشته ، یک روز قبل از آزمون را تبدیل به فرصت طلایی برای داوطلبان این آزمون کرده است که دانشجویانی که تا روز آزمون دانش تست زنی آنها چیزی در حدود 40 تست از آزمون بوده با دیدن این دوره با افزایش نمره تا 60 را در روز آزمون به راحتی کسب کرده اند .

اما این افزایش یکباره نمره آن هم در یک روز قبل از آزمون به چه صورت اتفاق می افتد  ؟

با پشتوانه آموزش 7 ساله اختصاصی این آزمون و بررسی بیش از چهل سری آزمون متوالی ، دویست و شصت تست طلایی انتخاب شده است که پرتکرار ترین نکات را شامل می شود .

بررسی تست های چرخشی و آماده شده برای هر آزمون در هر کلاس نکته و تست MSRT به صورت مجزا، امتیاز بدون رقیب این مجموعه در برگزاری کلاس های آمادگی این آزمون خواهد بود .

داوطلبان برای شرکت در کلاس  طلایی حل تست می بایست با شماره تماس 09126186234 ، و یا 44380559 واحد مرکزی ( صادقیه تماس گیرند )

لازم به ذکر است این کلاس از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر روز 4 مرداد به همراه پذیرایی می باشد .

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات