سوالات MSRT , کلاس آمادگی MSRT , آزمون زبان وزارت علوم ویژه آزمون 5 بهمن 97

سوالات ام اس آر تی | پاسخنامه آزمون MSRT مورخ 30  آذر | کلاس زبان MSRT مورخ 5 بهمن 97

با برگزاری آزمون MSRT مورخ 30  آذر 97  ، مرکز زبان کرایه چیان ،برگزار کننده ی کلاس آمادگی ام اس ار تی در هفتمین سال متوالی ، همانند ادوار گذشته با اتمام آزمون و در روز آزمون پاسخنامه سوالات MSRT را به همراه آنالیز سوالات آن منتشر می نماید .

شرح مختصری از MSRT مورخ 30 آذر ماه 97 :

آخرین آزمون MSRT در فصل پاییز در تاریخ 30 آذر ماه در حوزه تهران در دانشگاه علم و صنعت از ساعت 9 صبح آغاز گردید .

تمامی هر 100سوال داخل یک دفترچه به دانشجویان داده شد چیدمان سوالات در دفترچه سوال MSRT به شکل زیر می بود :

  1. سوالات شنیداری 2. سوالات گرامر 3. سوالات درک مطلب

زمان پاسخ دهی به سوالات نیز 110 دقیقه ( یک ساعت و 50 دقیقه ) در نظر گرفته می شود .

 

سوالات شنیداری MSRT- سوالات listening آزمون MSRT مورخ 30 آذر :

این بخش از آزمون دارای 30 سوال است که این 30 سوال تشکیل شده است از سه شکل سوال : مکالمه کوتاه ، مکالمه بلند ، مونولوگ – لکچر

در مورد سوالات شنیداری MSRT مورخ 30 آذر ماه می بایست گفت تعداد 23 سوال از سوالات در این بخش به قدری استاندارد انتخاب شده بود که  وقتی تعدادی از دانشویان از این سوالات به راحتی  می گذرند و سوالات در این بخش را به صورت شانسی یک گزینه می زنند عملا از بخش ساده و نمره آور آزمون برای دریافت نمره عبور می کنند که این امر دانشجویان را از کسب نمره ی بالا دور می کند .

در زیر پاسخ کلیدی سوالات Listenig آزمون آورده شده است تا داوطلبانی که امروز آزمون داشتند بتوانند نمره خود را متوجه شوند .

 سوالات شنیداری msrt , سوالات لیسنبنگ 3 آذر msrt

داوطلبینی که در کلاس های آمادگی این مجموعه شرکت کرده بودند و یا بسته ی مکاتبه ای آزمون MSRT این مجموعه را تهیه کرده بودند راه ساده ای را برای نمره گرفتن از این قسمت داشتند چرا که لوح فشرده ای که در حین تدریس دریافت نموده بودند با بیشرین شباهت به سوالات آمده بود و به راحتی می توانستند سوالات این بخش را پاسخ دهند .

 

سوال گرامر MSRT - تعداد : 30 سوال 

این قسمت از آزمون دارای 30 سوال می باشد متشکل از دو نوع سوال : گرامر 4 گزینه ای ساده ، گرامر اصطلاحات نوشتاری

در تحلیل سوالات مربوط به بخش گرامر MSRT مورخ 30 آذر ماه 97 ، می بایست گفت سوالات به لحاظ سختی نسبت به آزمون MSRT آبان ماه هیچ تفاوتی نکرده بود و تقریبا می توان گفت سوالات ، متوسط با شیب ملایمی به سمت آسان می بود ، با جرات می توان گفت داوطلبیی که در چهارچوب آزمون مطالعه کرده باشند و در چهارچوب منابع آزمون MSRT تست زنی داشتند از 30 سوال آزمون ، گرفتن نمره 23 از نمره ی 30 بسیار  معقول خواهد بود  . در 30 سوال گرامر آزمون به هیچ عنوان سوال بسیار سخت در سوالات قرار داده نشده بود و سوالات به شکل استاندارد و در چهارچوب آزمون در نظر گرفته شده بود برای درک بیشتر از اینکه می گوییم آزمون به شکل استاندارد بوده است روز شنبه 1 دی ماه در همین صفحه ، نکته ای که برای پاسخ  به هر سوال لازم بوده است را تیتر به پاسخ ها اضافه خواهیم کرد .

در زیر پاسخ کلیدی سوالات گرامر MSRT قرار داده شده است .

سوالات گرامر msrt , سوالات گرامر ام سی اچ ای

بدیهی است نکته ی تک تک سوالاتی که در آزمون مورد پرسش قرار گرفته بود علاوه بر اینکه در کلاس ها تدریس شده بود در بسته ی مکاتبه ای MSRT برای هر نکته چند تست بدون تغییر از آزمون های گدشته را قرار داده بودیم    .

 

سوالات ریدینگ ، درک مطلب - تعداد سوال : 40 سوال:

سوالات درک مطلب MSRT آزمون 30 آذر همانند ادوار گذشته شامل 4 متن بود ، نکته ی قابل ذکر در مورد این سوالات و تفاوتش نسبت به سوالات گذشته این بود طول متن ها در هر درک مطلب کمی کوتاه تر شده بود و همچنین در متون دیگر خبری از متن های پیچیده و سنگین نبود و همه در یک سطح می بود و همچنین سوالاتی که از متن استخراج شده بود نیاز به استنباط بسیار زیادی نداشت و داوطلبان می توانستند با کمی سرعت عمل بدون داشتن مشکل زمان تا آخرین تست درک مطلب را نیز مطالعه نمایند .

گزینه های صحیح سوالات در بخش درک مطلب – reading  این آزمون به شرح زیر می باشد که دانشجویان میتوانند از این قسمت نیز متوجه شوند محدوده ی نمراتشان چه عددی است .

در زیر پاسخ کلیدی دو متن از چهار متن ریدینگ ذکر شده است .

 سوالات درک مطلب ام اس ار تی , ریدینگ msrt 

مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده کلاسهای آمادگی آزمون زبان وزارت علوم ، ‏ آزمون MSRT با نام قبلی آزمون MCHE در هفتمین سال متوالی برای داوطلبان خود و سایر داوطلبین آرزوی موفقیت دارد . همچنین برای متقاضیان شرکت در آزمون آینده برنامه ریزی آموزشی خود را شرح ذیل اعلام میدارد .

خدمات ابن مرکز ویژه آزمون 5 بهمن 97 به همراه توضیحات مختصری از هر آیتم به شرح زیر می باشد .

 
کلاس زبان MSRT – کلاس ام اس ار تی تک نفره ‏vip

بسته مکاتبه ای آزمون MSRT – کتاب MSRT

در زیر نحوه برگزاری هر کدام از این دو کلاس شرح داده شده است

 کلاس زبان msrt , کلاس آمادگی MSRT , کلاس تضمینی MSRT

کلاس آمادگی آزمون MSRT وی آی پی

مرکز زبان کرایه چیان برای آن دسته از دانشجویانی که نمره آزمون را دریافت نکرده اند با برگزاری کلاس اختصاصی MSRT کمک خواهد کرد تا در آزمون آینده نمره خود را دریافت و پرونده آزمون را ببندند.

در ذیل توضیحاتی مربوط به نحوه تشکیل کلاس ها بیان می کنیم.

اساس کار اساتید این مرکز نقاط ضعف داوطلب است که در قالب آزمون MSRT مباحث اضافی را حذف و نکات کلیدی و نحوه تست زنی را با زبانی ساده آموزش می دهند.

کلاس های این مرکز ویژه ام اس ار تی یا همان MCHE تک نفره در کلاسی مجزا با استاد اختصاصی آزمون خواهد یود  ، آموزش بر مبنای سطح زبان فعلی داوطلب و تا آنجا که آزمون اجازه دهد به صورت فرمولی خواهد بود .

در کلاس های آمادگی آزمون MSRT جزوات انحصاری در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت تا با مطالعه تمامی مهارت ها را فرا بگیرند.

سوالات واقعی و بدون تغییر  آزمون های گذشته در کلاس ، حل و توضیح تشریحی داده خواهند شد و آموزش پر پایه حل تست سوالات آزمون خواهد بود.

برای دانشجویان شهرستانی و افرادی که مشغله کاری دارند کلاس های آنلاین این موسسه کمک شایانی برای آن ها است.

شناور بودن برنامه زمانی از آیتم های مهم این مرکز است تا با هماهنگی دانشجو  و استاد تاریخ و روز برگزاری کلاس تنظیم شود بدین صورت که در پایان جلسه نخست برنامه تمام جلسات خود را مشخص خواهد کرد.

 

کتاب msrt , بسته مکاتبه ای msrt , بسته خود آموز msrtبسته مکاتبه ای MSRT – خود آموز ام اس ار تی

برای آن دسته از داوطلبانی که به هر ترتیب توانایی یا شرایط شرکت در کلاس های تک نفره را ندارند و خواستار قبولی در آزمون هستند این موسسه کتاب MSRT یا همان بسته مکاتبه ای MSRT را تالیف کرده است تا دانشجویان با تهیه آن به راحتی و بدون شرکت در کلاس ، بتوانند قبولی خود را تضمین کنند در ذیل توضیحات مربوط به بسته گفته شده است.

این بسته شامل دو بخش می باشد :      1) کتابچه ی آموزش          2) کتابچه ی سوالات بدون تغییر آزمون MSRT با پاسخ کاملا تشریحی

کتابچه ی اول یا همان کتاب آموزش آموزش سه مهارت رو به رو بیان شده است:    1) آموزش گرامر            2) درک مطلب              3) شنیداری    4 ) واژگان پر تکرار آزمون که از آزمون های گذشته انتخاب شده است

کتابچه ی دوم شامل 360 سوال بدون تغییر و پرتکرار آزمون به لحاظ قواعد گرامری و درک مطلب با پاسخ کاملا تشریحی به همراه یک لوح فشرده شامل250 سوال شنیداری آزمون

با پشتوانه 7 سال سابقه برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت علوم با جرات می توان گفت بسته ی تالیف شده به داوطلبینی که نمی توانند در کلاس حضور یابند بیشترین کمک را خواهد کرد بدون شرکت در کلاس ها نیز بتوانند نمره ی این آزمون را دریافت نمایند .

 

نحوه ثبت نام در کلاس های ویژه MSRT – دریافت بسته مکاتبه ای ام اس ار تی

دانشجویانی که قصد شرکت در کلاس ها یا راهنمایی و مشاوره در خصوص کلاس و بسته دارند می توانند با شماره های زیر تماس گرفته و ثبت نام نمایند.

تماس تلفنی با دفتر مرکزی (صادقیه) :   44063601      (تماس در ساعات اداری)

تماس تلفنی با دفتر شریعتی : 86020847    (تماس در ساعات اداری)

تماس تلفنی با دفتر رسالت : 77497626      (تماس در ساعات اداری)

ارتباط مستقیم : 09126186234   (در ساعات غیر اداری)

سامانه پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس MSRT" و یا "تدریس MSRT" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600 مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات