پاسخ آزمون MSRT مورخ 1 تیر 97

جواب آزمون msrt مورخ 1 تیر 97

طبق برنامه هر ماهه مجموعه زبان کرایه چیان برگزار کننده کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت علوم " msrt " در هفتین سال متوالی با برگزاری آزمون سوالات و ضریب سختی آن نیز مشخص شده است تا دانشجویانی که برای آزمون آینده زبان وزارت علوم " MSRT " در حال برنامه ریزی هستند در جربان کامل سوالات آزمون قرار گیرند .

آزمون 1 تیر ماه MSRT در حوزه تهران و در دانشگاه علم و صنعت در حالی برگزار شد که قرار بود آزمون از ساعت 9:15 دقیقه صبح آغاز شود که با توجه یه مشکلات به وجود آمده  آزمون با 15 دقیقه تاخیر و از ساعت 9:30 آغاز شد و طبق برنامه زمان برگزاری آن 110 دقیقه به طول انجامید . در فرآیند برگزاری آزمون کم بودن صدا در قسمت پخش سوالات شنیداری سبب شد سوالات 1 و 2 مجدد تکرار شود که این امر سبب میشد دانشجویان به جای 80 دقیقه 75 دقیقه فرصت پاسخگویی به سوالات گرامر و درک مطلب را داشته باشند .

سوالات گرامر MSRT

آزمون MSRT مورخ 1 تیر  ماه 97 با ضریب سختی 6.9 برگزار گردید سوالات شنیداری به سبک سوالات آزمون قبل بود . سوالات این دور از آزمون زبان MSRT در قسمت گرامر به لحاظ سختی همانند دوره ی پیشین برگزار گردید اما چینش سوالات سخت و آسان آن در داخل دفترچه سوالات کمی متفاوت بود بدین نحو که در سوالات گرامر در سوالات ابتدایی که به صورت 4 گزینه ای می باشد سوالات به مراتب سخت تر از سوالات بعدی بودند که به اصطلاح به آن سوالات گرامری ساختاری می گویند   .

در زیر پاسخ گزینه های صحیح سوالات گرامر MSRT مورخ 1 تیر ماه به صورت کامل درج شده است .بدیهی است سوالات با پاسخ تشریحی در هر قسمت در کانال تلگرام آزمون زبان دکتری ( کرایه چیان ) و هم وب سایت رسمی این مجموعه منتشر خواهد شد .در توضیحات تکمیلی می بایست گفت سوالات با گزینه های صحیح و کلمات صحیح گزینه ها قرار داده شده است تا موسساتی که مطالب این مجموعه زبانی را بدون داشتن سوالات کپی می کنند و بدون ذکر منبع استفاده می نمایند قابل شناسایی باشند .

 سوالات گرامر msrt , پاسخ msrt , جواب سوالات ام اس آر تی

 

درک مطلب MSRT مورخ 1 تیر ماه

همانند آزمون های گذشته این بخش از سوالات آزمون  شامل 4 متن بود که می توان گفت این قسمت از سوالات ساده و روان بود و دانشجویانی که برای این ازمون زمان گذاشته بودند به شکل ساده می توانستند با استفاده از تکنیک های درک مطلب سوالات آزمون را پاسخ صحیح دهند .

در زیر گزینه های صحیح قسمت درک مطلب آزمون قرار داده شده است تا دانشجویان بتوانند نمره خود را حدس بزنند .

 سوالات reading ام اس آر تی , سوالات MSRT , جواب msrt

مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده کلاس های آمادگی آزمون MSRT در هفتمین سال متوالی برای دانشجویان خود و سابر دانشجویانی که نتوانستند از  کلاس های اختصاصی این مجموعه استفاده نمایند آرزوی موفقیت دارد .

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات