پاسخ کلیدی سوالات MSRT مورخ 5 مرداد

سوالات آزمون MSRT مورخ 5 مرداد 97 به همراه پاسخ کلیدی

با توجه به برگزاری آزمون MSRT مورخ 5 مرداد ماه مرکز زبانی کرایه چیان پاسخ کلیدی این امتحان را برای دانشجویان منتشر  می کند تا بتوانند از نمره ی خود و اینکه چه سوالاتی را درست و یا اشتباه زده اند آگاه شوند .

لازم به ذکر است برای آن دسته از داوطلبان جدید که تاکنون آزمون MSRT را شرکت نکرده اند و برای بار اول در آزمون پیش رو که در تاریخ 16  شهریور ماه برگزار خواهد شد میخواهند شرکت نمایند می بایست گفت پاسخ های سوالات با توجه به اینکه گروه بندی ندارد در قسمت هایی با فرمت گزینه "A  ، B ، C و D " آمده هست و همچنین تعدادی از  سوالات را با درج گزینه ی صحیح آورده ایم .

 

سوالات گرامر MSRT مورخ 5  مرداد ماه

در تحلیل سوالات مربوط به بخش گرامر ام اس آر تی مورخ پنج مرداد ماه می بایست گفت سوالات این بخش نسبت به آزمون گذشته که در تاریخ 1 تیر ماه برگزار شده بود کمی سخت تر بود  اما تمام اصول سوالات استاندارد در این آزمون رعایت شده است ، نکات تماما در چهارچوب مرجع آزمون MSRT می باشد و با توجه به سخت تر شدن سوالات گرامر MSRT نسبت به دوره ی گذشته اما بدون تردید می توان گفت همچنان نمره آور ترین قسمت آزمون این قسمت می باشد   .

به صورت کلی می توان 30 سوال گرامر این آزمون به لحاظ سختی در این سه ردیف قرار داد :

8 سوال ساده 16 سوال متوسط و 6 سوال دشوار

در بخش سوالات گرامر جمله نیز با بررسی سوالات 5 سوال به شکل ساده  و 3 سوال متوسط و 2 سوال جزو سوال های سخت آزمون بوده است .

نکته قابل توجه در این آزمون این می باشد که تعداد سوالاتی که از بانک سوالات چینی MSRT در هر آزمون می آمده است در حال حاضر در هر آزمون کم و کمتر می شود و می باست گفت داوطلبان در این آزمون و در این قسمت کمترین سوالات تکراری را نسیت به چند آزمون اخیر دیدند .

گزینه های صحیح سوالات در بخش گرامر این آزمون به شرح زیر می باشد که دانشجویان میتوانند از این قسمت متوجه شوند در گرامر آزمون MSRT چه نمره ای گرفته اند .

 سوالات گرامر msrt , پاسخ کلیدی گرامر MSRT

بررسی سوالات درک مطلب آزمون MSRT مورخ 5 مرداد ماه

سوالات درک مطلب MSRT مورخ 5 مرداد ماه نسبت به آزمون گذشته تفاوت چندانی نداشت و در داخل متون ریدینگ هم متن متوسط قرار داده شده بود و  هم متون سخت ، اگر داوطلبان میخواستند در این قسمت از 40 سوال درک مطلب نمره ی بسیار خوبی دریافت نمایند علاوه بر دانش تست زنی با استفاده از قواعد گرامری و تکنیک های تست زنی  می باست بر روی کتاب های 504 و لغات ضروری تافل تسلط خوبی می داشتند  .

در زیر پاسخ کلیدی سوالات MSRT در قسمت درک مطلب با جواب کلیدی درج شده است

سوالات گرامر msrt , پاسخ ام اس آر تی , پاسخ کلیدی msrt

لازم به ذکر است سوالات ابن آزمون در همین وب سایت در چند روز آینده به صورت کامل بارگزاری خواهد شد و پاسخ تشریحی سوالات آن هم در کانال تلگرام و هم از این وب سایت منتشر می شود .

در انتها مجموعه زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس آمادگی MSRT در هفتمین سال متوالی برای دانشجویان خود و سایر دانشجویان آرزوی موفقیت می کند .

امتیاز بدهید
  • امین
  • 1398/11/16

I want to have the MSRT questions

نظر خود را بنویسید

مقالات