آزمون MHLE , اختصاصی آزمون 24 تیر ماه

کلاس تضمینی mhle , ثبت نام mhle , تدریس خصوصی MHLEاختصاصی آزمون 24 تیر ماه , کلاس آمادگی آزمون MHLE

با توجه به برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت " آزمون MHLE " در تاریخ 24 تیر ماه ، ثبت نام کلاس های آمادگی این آزمون  آغاز گردید.

برنامه  آموزشی این مرکز طبق روال 5 سال گذشته است و تغییری در آن رخ نداده است در این مرکز آموزشی هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا با یک استاد تخصصی آزمون mhle خواهد بود  که بر آزمون مسلط می باشند .

با توجه به این سیستم آموزشی که هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا با استاد تخصصی آزمون می باشد آموزش تنها در قالب و چهارچوب آزمون mhle خواهد بود و این سیستم آموزشی به دانشجویانی که سطح زبانی نسبتا ضعیفی دارند کمک میکند در کمترین زمان ممکن برآزمون مسلط شوند و تنها با یک بار شرکت درآزمون بتوانند  نمره مطلوب خود را دریافت نمایند .

با پشتوانه 5 سال سابقه اختصاصی در برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان mhle و بهره گیری از اساتید تخصصی آزمون ، با اطمینان کار آموزشی خود را در معرض مقایسه قرار داده ایم و این امکان را به دانشجو می دهیم تا در صورت عدم رضایت از سیستم آموزش و نحوه تدریس در پایان جلسه اول و تنها با پرداخت هزینه جلسه اول از ادامه ی فعالیت در این مرکز آموزشی انصراف دهد.

در دور جدید شروع کلاس های آمادگی این آزمون همچنان دانشجویان شاغل و اعضای هیات علمی می توانند برنامه زمان بندی کلاس ها را خود مدیریت نمایند بدین نحو که در پایان جلسه نخست برنامه زمان بندی کلاس ها را با اساتید این مرکز هماهنگ نمایند

 

شرایط کلاس تخصصی MHLE " آزمون زبان وزارت بهداشت "

استفاده از اساتید تخصصی و مجرب در چارچوب آزمون زبان وزارت بهداشت " آزمون MHLE " و تدریس مهارت های آزمون .

تدریس تکنیک ها و قلق های آزمون زبان MHLE موازی با آموزش آزمون با زبانی ساده و روان

تک نفره برگزار شدن کلاس ها منطبق بر سوالات آزمون و بر اساس ضعف هر دانشجو

امکان انتخاب زمان کلاس mhle به طور کاملا شناور و با توجه به شرایط زمانی دانشجو.

 

چارت آموزشی آزمون MHLE

در اولین قدم مهارت های  آزمون  به صورت گام به گام به دانشجویان آموزش داده می شود که به طور کامل با آموزش آشنا و بتوانند  پیش روی کنند.

در مرحله دوم برای سرعت بخشیدن به تست زدن دانشجویان تکنیک های تست زنی را به آنها آموزش می دهند.

در مرحله بعد و به عنوان تثبیت ، تست های تالیفی و شبیه سازی شده آزمون در کلاس آمادگی mhle برای  دانشجو حل می شود و همچنین دوره ها پیش آزمون .

در نهایت نقاط ضعف هر دانشجو مورد توجه قرار گرفته و رفع می شود.

 

درباره ی آزمون MHLE

این آزمون  به وسیله وزرات بهداشت , درمان و آموزش پزشکی برگزار می گردد. این آزمون تا حدود سختی تافل می باشد و شرکت کنندگان آزمون MHLE در آن غالبا دانشجویان آزمون دکتری هستند , برای قبولی در این آزمون باید حداقل نیمی از نمره را کسب بنمایند یعنی از صد سوال به پنجاه سوال پاسخ بدهند.

این آموزش متشکل از سه بخش شنیداری , ساختار , و نگارش و درک مطلب می باشد .

در بخش شنیداری , برای آزمون MHLE مکالمات بین افراد پخش شده و دانشجویان باید با توجه به این مکالمات به سوالات طرح شده پاسخ دهند .

در بخش ساختار و نگارش باید به سوالاتی که طرح شده پاسخگو باشند , یک سری سوالات مربوط به ساختار و بخش دیگر مربوط به نگارش هستند که دانشجو موظف به پاسخگویی است.

در بخش درک مطلب از 4 متن معتبر که غالبا تخصصی و مربوط به متون پزشکی و سلامت است , تشکیل شده است. در این قسمت دانشجو باید مهارت دایره لغات خود را افزایش بدهد تا بتواند به سوالات پاسخگو باشد.

 

ثبت نام کلاس های تخصصی و خصوصی آمادگی آزمون MHLE

دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون زبان وزارت بهداشت " آزمون زبان mhle " می توانند از راه های زیر برای ثبت نام و رزرو اقدام نمایند

تماس با دفتر مرکزی ( رسالت – مترو علم و صنعت ) : 77497626 ( در ساعات اداری )

تماس با دفتر غرب  ( پونک ) : 44416155 ( در ساعات اداری )

تماس با شماره موبایل : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه پیامکی : 5000206040600

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات