آزمون MHLE , سوالات MHLE اذر 98 , کلاس ام اچ ال ای ویژه آزمون 26 دی 98

کلاس زبان ام اچ ال لی , کلاس MHLE , کارگاه حل تست MHLE , mhle کرایه چیان

آزمون MHLE |  سوالات MHLE آذر 98 | کلاس MHLE ویژه آزمون 26 دی 98

همزمان با پایان دوره ی 55 آزمون زبان وزارت بهداشت " آزمون MHLE " در تاریخ 14 آذر ماه 98 ، مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی این آزمون در هشتمین سال متوالی پاسخنامه ی سوالات MHLE را به همراه قسمتی از سوالات این آزمون را منتشر می نماید .

بهدیهی است سوالات کلیدی این آزمون با پاسخ تشریحی به بسته ی مکاتبه ای MHLE این مرکز ویرایش آذر 98 اضافه خواهد شد و همچنین سوالات به صورت تحلیلی با داوطلبین این مرکز در کلاس های اختصاصی   این آزمون کار خواهد شد  .

مختصری از آزمون MHLE مورخ 14 آذر 98 :

با تجربه ی برگزاری چندین آزمون MHLE تنها به شکل کامپیوتری ، این آزمون مجددا به دو شکل کاغذی و کامپیوتری در استان تهران و تعدادی از مرکز استان ها برگزار گردید .

برای داوطلبینی که به شکل کامپیتری آزمون را شرکت کردند سوالات به جز در قسمت شنیداری مثل آزمون های گذشته و بدون تغییر بود  برای داوطلبینی که نسخه ی کاغذی آزمون را شرکت کردند به ترتیب زیر بود :

سوالات شنیداری 30 سوال ، سوالات گرامر 20 سوال ، سوالات واژگان 20 سوال ، سوالات درک مطلب 30 سوال

زمان پاسخ به 100 تست این آزمون 90 دقیقه می باشد

در زیر تحلیل هر قسمت از آزمون به همراه پاسخنامه ی سوالات هر بخش و تعدادی از سوالات هر مهارت بیان شده است :

سوالات گرامر MHLE مورخ 14 آذر 98 :

از ۲۰ سوال این قسمت 10سوال مربوط به سوالات چهارگزینه ای و ده سوال مربوط به اصطلاحات نوشتاری می بود .

در مورد سوالات مربوط به گرامر چهار گزینه ای آزمون MHLE مورخ 14 آذر ماه می بایست گفت سوالات در این قسمت اکثرا از مباحث  ساختارهای فاعل و فعل و حروف ربط  انتخاب شده بودند ،سوالات به شکل منطقی در کنار یکدیگر قرار گرفته بودند و نکته ی مثبت آزمون آن بود از نکات گرامری بسیار ریز سوالی مورد پرسش قرار نگرفته بود. اگرچه در قسمت سوالات گرامر اصطلاحات نوشتاری چند سوال دارای اشکال های کوچکی بود که در ادامه به اشکالات سوالات نیز خواهیم پرداخت .

در مورد سوالات مربوط به اصطلاحات نوشتاری می بایست گفت نکات نسبتاً جزئی‌تر و ریزتر مورد پرسش قرار گرفته شده بود .

مباحثی که مورد پرسش قرار گرفته بودند کردن عبارت بودند از مرجع ضمیر ، وجه وصفی ، قید و صفت ، فعل معلوم و مجهول ، حرف تعریف و ....

در این قسمت دو سوال دارای اشتباهات کوچکی بودند در یک سوال حرف اضافه to هم در گزینه ها آورده شده بود و هم در صورت سوال که با وجود اشتباه عملا پاسخ تست مشخض بود ، و در یک سوال گزینه مورد انتخاب حرف تعریف " a " بود که به اشتباه زیر حرف تعریف دیگری که در بخش دیگری از جمله آورده شده بود خط کشیده بود .

در زیر گزینه های صحیح سوالات مربوط به گرامرMHLE مورخ 14 آاذر ماه آورده شده است .

 سوالات گرامر ام اچ ال ای آذر 98 , سوالات گرامر MHLE آذر 98

همچنین تعدادی از سوالات این قسمت بدون تغییر آورده شده است تا داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون آینده که در تاریخ ۲۶ دی ماه برگزار خواهد شد از سبک سوالات و میزان سختی و آسانی سوالات و نحوه ی مطالعه خود آگاه باشند .

سوالات گرامر MHLE , سوالات گرامر ام اچ ال ای آذر , سوالات ساختار mhle آذر 

نکته قابل ذکر آن بود داوطلبینی که در کلاسها شرکت نموده بودند و یا بسته مکاتبه ای MHLE این مرکز را تهیه نموده بودند به سادگی می توانستند تمام سوالات این بخش را بدون مشکل پاسخ دهند .

 

 

سوالات واژگان MHLE مورخ 14 آذر 98 :

در مورد سوالات واژگان آزمون MHLE مورخ 14 آذر ماه می بایست گفت این بخش از آزمون نسبت به بخش های دیگر از سطح بالاتری برخوردار بود مخصوصاً در قسمت اول سوالات واژگان ( واژگان 4 گزینه ای ) به این دلیل که اولین صورت سوالات نسبت به آزمون های گذشته کمی طولانی تر شده بود و از لحاظ مفهومی نیز صورت سوالات پیچیده بود و این احتمال برای دانشجویان وجود داشت حتی در صورت دانستن معنی کلمات در انتخاب گزینه صحیح مردد باشند و دوم آنکه برخی از سوالات گزینه های بسیار نزدیک به هم داشتند که در برخی فرهنگ‌های لغت نیز آن دو کلمه مترادف یکدیگر قرار داشتند و داوطلبان با دانستن بار معنایی جمله و جایگاه یک کلمه در جمله ها می‌توانستند گزینه صحیح  را از دو کلمه مترادف را انتخاب نمایند .

می توان گفت تعداد کمی از سوالات بخش واژگان غیر استاندارد می باشند که می بایست در آزمون 26 دی ماه این نکات حتما رعایت شود.

 در زیر گزینه های صحیح سوالات مربوط به لغات MHLE مورخ 14 آاذر ماه آورده شده است .

 پاسخنامه لغات ام اچ ال ای آذر 98 , پاسخنامه واژگان MHLE آذر 98

 

 همچنین تعدادی از سوالات این قسمت بدون تغییر آورده شده است تا داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون آینده که در تاریخ ۲۶ دی ماه برگزار خواهد شد از سبک سوالات و میزان سختی و آسانی سوالات و نحوه ی مطالعه خود آگاه باشند .

سوالات واژگان MHLE آذر 98 , سوالات لغت mhle 98 , واژگان پر تکرار mhle

لازم به ذکر است قالب سوالات واژگان این آزمون با پاسخ تشریحی به بسته ی مکاتبه ای MHLE این مرکز ویرایش آذر 98 اضافه خوهد شد .

سوالات ریدینگ MHLE مورخ 14 آذر 98 :

۳۰ سوال این قسمت شامل ۴ درک مطلب با موضوعاتی مانند ویژگی های باکتری ها ( سه پاراگراف ، 5 سوال ) خونه های شهری و حومه نشینی ( دو پاراگراف ، 5 سوال ) رسوبات غار ها ( 2 پاراگراف کوتاه ، 10 سوال ) اسب داران و روش پرورش اسب ها با توجه به انتقال موروثی و عوامل دیگر ( 3 پاراگراف ، 10 سوال )

در مورد سوالات درک مطلب آزمون 14 آذر 98 می بایست گفت درک مطلب های این آزمون نسبتاً کوتاه بودند.

نکته ی مهم آن بود که بر خلاف بخش لغت نثر درک مطلب ها روان و سلیس بود و اکثر سوالات با توجه یه درک و استنباط قابل پاسخ دادن بودند و سوالات مربوط به دایره ی لغت در این قسمت کمتر از دوره های پیشین بود

برای داوطبینی که می بایست آزمون آینده ی زبان وزارت بهداشت MHLE را شرکت نمایند یک درک مطلب از آزمون 14 آذر ماه بدون تغییر در زیر آورده شده است

 سوالات ریدینگ ام اچ ال ای 98 , سوالات درک مطلب MHLE 98

مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت بهداشت MHLE و منتشر کننده ی بسته های مکاتبه ای به روز این آزمون در هشتمین سال متوالی ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان خود و سایر دانشجویان خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون MHLE 26 دی ماه به شرح زیر اعلام می نماید .

کلاس آمادگی ام اچ ال ای , کلاس تضمینی mhle 26 دی 98 , بهترین کلاس MHLE , کلاس زبان ام اچ ال ای , بهترین مدرس mhle 

کلاس آمادگی MHLE – وی آی پی تک نفره

کتاب خودآموز MHLE – بسته ی مکاتبه ای زبان وزارت بهداشت

در زیر توضیحات مختصری از هر کدام از خدمات فوق بیان شده است :

کلاس MHLE - اختصاصی برای هر داوطلب

کلاس های آمادگی ام اچ ال ای ویژه ی آزمون 26 دی ماه همانند ادوار گذشته به گونه ای برگزار میشود که تمامی داوطلبین در هر سطح زبانی که باشند میتوانند از آن بهره ببرند و با استفاده از مطالب تدریس شده در کلاس و جزوات میتوانند نمره ی مورد نیاز که به تصویب وزارت بهداشت ( سال 99 )  60 میباشد را کسب کنند.

چارت اموزش کلاس آمادگی MHLE ویژه دی 98

  • کلاس ها به صورت تک نفره و آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو میباشد
  • مهارت های مورد نیاز این آزمون با بیان فرمولی تدریس خواهد شد
  • انتخاب روز و ساعت کلاس برای دانشجویان شهرستان و هیات علمی متناسب با برنامه ی فردی دانشجو میباشد .
  • کار بر بروی سوالات MHLE بدون تغییر آزمون های ادوار قبل و سوالات شبیه سازی شده ی آزمون دی ماه 98.

 

 بسته مکاتبه ای MHLE بانک سوالات ام اچ ال ای با پاسخ تشریحی :

 این مرکز برای آن دسته از دانشجویانی که مشغله فراوانی دارند کتاب آموزش ساده و جامع این آزمون را  به همراه بانک سوالات  MHLE با پاسخ تشریحی تالیف کرده است که میتواند جایگزین مناسب برای کلاس های آمادگی این آزمون  باشد.

کتاب جامع MHLE, بانک سوالات MHLE 98 , بسته مکاتبه ای ام اچ ال ای , کتاب راخنمای MHLE , دانلود سوالات MHLE 98 و 97این پکیج شامل دو کتاب و یک لوح فشرده  است.

کتاب اول، تدریس آسان و ساده ی مهارت های مورد نیاز آزمون ( گرامر ، درک مطلب، شنیداری، لغات پر تکرار آزمون) به صورت تفکیک شده.

کتاب دوم بانک سوالات گرامر، درک مطلب و واژگان (400 سوال از 8 دوره اخیر آزمون ام اچ ال ای سوالات سال 98 و 97 )

لوح فشرده شامل 250 سوال شنیداری ، 250 سوال درک مطلب شبیه سازی شده ی آزمون به علاوه ی 200 سوال گرامر  شبیه سازی شده ی

 پکیج مکاتبه ای به گونه ای طراحی و تالیف شده است که دانشجویانی که فرصت حضور در کلاس های آمادگی را ندارن میتوانند در اندک زمان ممکن با تسلط بر این کتاب به خوبی سوالات آزمون پیش رو را پاسخ داده و نمره ی مورد نیاز را دریافت کنند.

نحوه ی ثبت نام در کلاس زبان MHLE و یا دریافت بسته ی مکاتبه ای ام اچ ال ای - کتاب زبان وزارت بهداشت

داوطلبین متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی قبل از آزمون وزارت بهداشت ، MHLE و یا دریافت بسته ی مکاتبه ای آزمون زبان دکتری وزارت بهداشت میتوانند از هریک از راهای زیر اقدام به دریافت خدمات موسسه زبان کرایه چیان نمایند.

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی "صادقیه ، محل تشکیل کلاس های زبان ام اچ ال ای : 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-متر علم و صنعت) : 77497626 ( تماس در ساعات اداری)

 -تماس تلفنی با دفتر مرکزی (شریعتی) 86020847 (تماس در ساعات ادارس)

-تماس با مشاور : 09126186234 (در ساعات غیر اداری)

سامانه ی پیامکی: 5000206040600

کانال تلگرام زبان کرایه چیان

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات