آزمون MHLE , سوالات MHLE دی 98 , کلاس ام اچ ال ای ویژه آزمون 15 اسفند 98

آزمون MHLE |  سوالات MHLE دی 98 | کلاس MHLE ویژه آزمون 15 اسفند 98

همزمان با اتمام دوره ی 56 آزمون زبان وزارت بهداشت " آزمون MHLE " در تاریخ 26 دی ماه 98 ، مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی این آزمون در نهمین سال متوالی پاسخنامه ی سوالات MHLE دی 98 را به همراه قسمتی از سوالات ابن آزمون را منتشر می نماید .

بهدیهی است سوالات کلیدی این آزمون با پاسخ تشریحی به بسته ی مکاتبه ای MHLE این مرکز ویرایش دی 98 اضافه خواهد شد و همچنین سوالات به صورت تحلیلی با داوطلبین این مرکز در سر کلاس های اختصاصی   این آزمون کار خواهد شد  .

مختصری از آزمون MHLE مورخ 26 دی 98 :

با تجربه ی برگزاری چندین آزمون متوالی MHLE تنها به شکل کامپیوتری ، برای دومین بار در سال 98 این آزمون مجددا همزمان به دو شکل کاغذی و کامپیوتری در استان تهران و تعدادی از مرکز استان ها برگزار گردید .

برای داوطلبینی که به شکل کامپیتری آزمون را شرکت کردند ترتیب سوالات به جز شنیداری مثل آزمون های گذشته و بدون تغییر بود  برای داوطلبینی که نسخه ی کاغذی آزمون را شرکت کردند به ترتیب زیر بود :

سوالات شنیداری 30 سوال ، سوالات گرامر 20 سوال ، سوالات واژگان 20 سوال ، سوالات درک مطلب 30 سوال

زمان پاسخ به 100 تست این آزمون 90 دقیقه می باشد

در زیر تحلیل هر قسمت از آزمون به همراه پاسخنامه ی سوالات هر بخش و تعدادی از سوالات هر مهارت بیان شده است :

سوالات گرامر MHLE مورخ 26 دی 98 :

این سوالات شامل ده سوال چهار گزینه ایی می بود که اکثر سوالات این بخش مربوط مباحث فاعل و فعل بود نکته ی قابل ذکر این سوالات  صورت سوالات بود که  در مقایسه با آزمون های گذشته کوتاه تر و ساده تر بود.

در مورد ده سوال مربوط به اصطلاحات نوشتاری می بایست گفت این سوالات ، نکات نسبتا ریز گرامری را مورد پرسش قرار داده بود ، به عنوان مثال، تفاوت بین percent و  percentage در حالیکه به فارسی هردوی آنها  به معنی درصد هستند. کاربرد حرف the، ترتیب قید و صفت و ... دیگر موضوعات مورد پرسش در این قسمت از سوالات بودند .

در حالت کلی دانشجویانی که در کلاس های این مرکز حضور داشتند و یا کتاب راهنمای مرجع آزمون MHLE این مرکز را تهیه کرده بودند تمام نکات آزمون برایشان مرور شده بود.

در زیر گزینه های صحیح سوالات مربوط به گرامرMHLE مورخ 26 دی ماه آورده شده است .

 پاسخنامه گرامر MHLE 26 دی , پاسخنامه ام اچ ال ای قسمت گرامر

همچنین تعدادی از سوالات این قسمت بدون تغییر آورده شده است تا داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون آینده که در تاریخ 15 اسفند ماه برگزار خواهد شد از سبک سوالات و میزان سختی و آسانی سوالات و نحوه ی مطالعه خود آگاه باشند .

 نمونه سوالات ام اچ ال ای , سوالات MHLE دی 98 , دانلود سوالات MHLE دور 56 , دانلود سوالات گرامر MHLE سال 98

سوالات واژگان MHLE مورخ 26 دی 98 :

بیست سوال این قسمت شامل 10 سوال چهارگزینه ای و 10 سوال مترادف می شد در مورد سوالات واژگان آزمون MHLE مورخ 26 دی ماه می بایست سطح سوالات واژگان در سوالات مختلف، متفاوت بود. به این معنی که بین سوالات، هم سوال آسان و هم سوال سخت وجود داشت. همچنین سختی برخی سوالات به دلیل نزدیکی معانی گزینه ها به هم دیگر بود.

 در زیر گزینه های صحیح سوالات مربوط به لغات MHLE مورخ 26 دی ماه آورده شده است .

پاسخنامه واژگان MHLE دی 98 , پاسخنامه سوالات لغت ام اچ ال ای

 همچنین تعدادی از سوالات این قسمت بدون تغییر آورده شده است تا داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون آینده که در تاریخ 15 اسفند ماه برگزار خواهد شد از سبک سوالات و میزان سختی و آسانی سوالات و نحوه ی مطالعه خود آگاه باشند .

سوالات لغت MHLE 26 دی , سوالات واژگان ام اچ ال ای

لازم به ذکر است قالب سوالات واژگان این آزمون با پاسخ تشریحی به بسته ی مکاتبه ای MHLE این مرکز ویرایش دی 98 اضافه خوهد شد .

 

سوالات درک مطلب MHLE مورخ 26 دی 98 :

۳۰ سوال این قسمت شامل ۴ درک مطلب با موضوعاتی مانند صفحات تکتونیک (زمین شناسی)، 3 پاراگراف، 5 سوال - امیلی دیکسون (شاعر آمریکایی) و سبک زندگی و رفتار، 2 پاراگراف، 8 سوال ، نوعی زنبور عسل (bumblebees)، ویژگی ها و محل زندگی آنها، 2 پاراگراف، 8 سوال ، اسحاق نیوتون، 2 پاراگراف، 8 سوال می بود .

در مورد سطح سوالات درک مطلب آزمون MHLE مورخ 26 دی ماه می بایست گفت سطح متن های انتخاب شده متوسط بود ، 3 متن پایانی بسیار کوتاه بودند و نکته جالب سوالات این بخش آن بود که طولانی ترین متن، کمترین سوال را داشت و برعکس.. نوع سوالات نیز تنوع زیادی داشت؛ main idea، معنی لغت، مرجع ضمیر، استنباطی، جزئیات بیان شده در متن تنوع زیادی داشت.

برای آشنایی داوطلبان با سطح درک مطلب های آزمون ، یک متن عینا از آزمون 26 دی MHLE آورده شده است .

 سوالات درک مطلب MHLE 26 دی , ریدینگ های آزمون زبان وزارت بهداشت , سوالات MHLE درک مطلب

سوالات شنیداری MHLE مورخ 26 دی 98 :

سوالات این قسمت به ترتیب شامل 23 سوال از مکالمات کوتاه ، 4 سوال از مکالمه بلند با موضوع نیازمندی های فارغ التحصیلی و جشن فارغ التحصیلی ، 3 سوال از زندگی نامه ی ادگار الن پو، نویسنده آمریکایی می بود .

سطح سوالات انتخاب شده متوسط بود، اما در حالت کلی مخصوصا در 23 سوال اول صورت گزینه ها نسبت به آزمون های گذشته  کمی طولانی بود و این با توجه به زمان کم بین سوالات هنگام پخش سوالات، جواب دادن به این سوالات را کمی سخت تر می کرد.

 

کلاس ام اچ ال ای 15 اسفند 98 , بهترین کلاس MHLE , کلاس MHLE تضمینی , آمادگی آزمون زبان وزارت بهداشتمرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت بهداشت MHLE و منتشر کننده ی بسته های مکاتبه ای به روز این آزمون در نهمین سال متوالی ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان خود و سایر دانشجویان خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون MHLE مورخ 15 اسفند 98 ماه به شرح زیر اعلام می نماید .

 


کلاس MHLE – وی آی پی تک نفره اختصاصی آزمون 15 اسفند 98

کتاب راهنمای جامع MHLE – بسته ی مکاتبه ای آزمون زبان وزارت بهداشت

در زیر توضیح مختصری از هر یک از موارد فوق بیان شده است

کلاس MHLE - وی آی پی تک نفره :

کلاس های آمادگی MHLE ویژه ی آزمون 15 دی ماه همانند ادوار گذشته به صورت مجزا برای هر داوطلب برگزار می شود ، شروع آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو می باشد ، آموزش مهارت های مورد نیاز این آزمون با بیان فرمولی تدریس خواهد شد ،  .  کاربردی کردن آموزش با حل سوالات ادوار گذشته MHLE و سوالات شبیه سازی شده ی آزمون اسفند 98 از قسمت های آموزشی این کلاس می باشد .

برای داوطلین تهران کلاس ها به صورت حضوری و برای داوطلبین شهرستان کلاس ها به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

 

بسته مکاتبه ای MHLE – بانک سوالات ام اچ ال ای با پاسخ تشریحی :

 این مرکز برای آن دسته از دانشجویانی که مشغله فراوانی دارند کتاب آموزش ساده و جامع این آزمون را  به همراه بانک سوالات  MHLE با پاسخ تشریحی تالیف کرده است که میتواند جایگزین مناسب برای کلاس های آمادگی این آزمون  باشد.

این پکیج شامل دو کتاب و یک لوح فشرده  است.

کتاب MHLE , بانک سوالات MHLE سال 98 , سوالات ادوار گذشته زبان وزارت بهداشت با پاسخ تشریحی , نمونه سوالات MHLEکتاب اول، تدریس آسان و ساده ی مهارت های مورد نیاز آزمون ( گرامر ، درک مطلب، شنیداری، لغات پر تکرار آزمون) به صورت تفکیک شده.

کتاب دوم بانک سوالات گرامر، درک مطلب و واژگان (400 سوال از 8 دوره اخیر آزمون ام اچ ال ای – سوالات سال 98 و 97 )

لوح فشرده شامل 250 سوال شنیداری ، 250 سوال درک مطلب شبیه سازی شده ی آزمون به علاوه ی 200 سوال گرامر  شبیه سازی شده ی آزمون .

 بسته یمکاتبه ایMHLE  به گونه ای طراحی و تالیف شده است که دانشجویانی که فرصت حضور در کلاس های آمادگی را ندارن میتوانند در اندک زمان ممکن با تسلط بر این کتاب به خوبی سوالات آزمون پیش رو را پاسخ داده و نمره ی مورد نیاز را دریافت کنند.

نحوه ی ثبت نام در کلاس زبان MHLE و یا دریافت بسته ی مکاتبه ای ام اچ ال ای - کتاب زبان وزارت بهداشت

داوطلبین متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی قبل از آزمون وزارت بهداشت ، MHLE و یا دریافت بسته ی مکاتبه ای آزمون زبان دکتری وزارت بهداشت میتوانند از هریک از راهای زیر اقدام به دریافت خدمات موسسه زبان کرایه چیان نمایند.

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی ( صادقیه ، محل تشکیل کلاس های زبان MHLE) :  44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-متر علم و صنعت) : 77497626 ( تماس در ساعات اداری)

 -تماس تلفنی با دفتر مرکزی (شریعتی) 86020847 (تماس در ساعات ادارس)

-تماس با مشاور : 09126186234 (در ساعات غیر اداری)

سامانه ی پیامکی: 5000206040600

کانال تلگرام زبان کرایه چیان

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات