آزمون MHLE , سوالات MHLE مهر 98 , کلاس ام اچ ال ای ویژه آزمون 14 آذر 98

آزمون MHLE , پاسخ سوالات MHLE مورخ 18 مهر 98 , کلاس MHLE ویژه آزمون 14 آذر 98 , آزمون زبان وزارت بهداشت

مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی زبان وزارت بهداشت " آزمون MHLE " در هشتمین سال متوالی با اتمام آزمون دور 54 در تاریخ 18 مهر ماه 98 پاسخنامه ی سوالات این آزمون را به همراه بررسی سوالات در اختیار داوطلبان قرار خواهد داد .

به طور کلی دانشجویان این مرکز و داوطلبانی که بسته ی مکاتبه ای MHLE این مرکز را دریافت کرده بودند امروز روز آرامی  و بدون استرسی را پشت سر گذاشتند که در ادامه علت آن را نیز بیان خواهیم کرد.

 آزمون دور 54 MHLE در حالی از ساعت 9 در شهرستان های مختلف برگزار گردید که در تهران حوزه ی آزمون تغییر پیدا کرده بود و در مرکز سنجش آموزش پزشکی برگزار گرید.

نقطه قوت تغییر محل برگزاری آزمون در تهران آن بود که داوطلبان در قسمت سوالات شنیداری می توانستند از هدفون های با کیفیت بالاتری نسبت به قبل استفاده نمایند و کیفیت صدا برای پاسخگویی کاملا استاندارد باشد .

در زیر به بررسی سوالات هر قسمت از آزمون ام اچ ال ای مورخ 18 مهر 98 می پردازیم.

سوالات گرامر آزمون MHLE مورخ 18 مهر 98 :

بیست سوال مورد پرسش در این آزمون ، شامل 10 سوال گرامر چهار گزینه ای و 10 سوال گرامر اصطلاحات نوشتاری بودند .

سوالات در قسمت گرامر چهار گزینه ای  ، سوالات استاندارد و نسبتا ساده بودند . صورت سوالات طولانی نبودند و پیدا کردن پاسخ ها با قواعد گرامری منطبق بر منابع آزمون کار سختی نبود  .

نکات گرامری که در این آزمون مورد سوال قرار گرفته بودند عبارت بودند از مبحث معلوم و مجهول ، شرطی ، کاربرد such ، so ، very ، ساختارهای همپایه و .... .و همچنین تنهاا یک سوال از مبحث جمله واره ها مطرح شده بود.

در مورد سوالات مربوط به اصطلاحات نوشتاری می بایست گفت این قسمت از سوالات ، صورت سوالات نسبتا طولانی تری داشتند و نکات گرامری ریزتری مورد پرسش واقع شده بود به عنوان مثال کاربرد اشتباه حرف اضافه as  به جای like ، یا اضافه کردن s جمع به ترکیب years old  hundred  three  و ... بود

 نیمی از سوالات این قسمت ، در بسته مکاتبه ای آزمون زبان وزارت بهداشت MHLE این مرکز ویرایش مرداد 98بدون تغییر وجود داشت و نیم دیگر با نکات کاملا تکراری از سوالاتی که داوطلبان در اختیار داشتند آمده بود و داوطلبان برای گرفتن نمره از این قسمت کار چندان سختی نداشتند.

برای درک بیشتر از سطح سوالات  آزمون زبان وزارت بهداشت MHLE مورخ ۱۸ مهر ۹۸ تعدادی از سوالات این آزمون در زیر آورده شده است.

 سوالات MHLE , سوالات ادوار گذشته ام اچ ال ای , بانک سوالات MHLE , سوالات 18 مهر MHLE

همچنین پاسخ کلیدی سوالات گرامر آزمون MHLE مورخ 18 مهر 98 در زیر آورده شده است

 پاسخنامه سوالات MHLE 18 مهر , پاسخ نامه ام اچ ال ای 18 مهر

 

سوالات واژگان آزمون MHLE مورخ 18 مهر 98:

در مورد سوالات واژگان مربوط به آزمون MHLE مورخ 18 مهر می بایست گفت واژگان مورد پرسش در این آزمون نسبت به آزمون گذشته ساده ترین بودند اگرچه در قسمت سوالات مربوط به مترادف ها ،  تعدادی از سوالات شامل واژگان سخت تر می شدند ، واژگانی مانند deputized  ، deceased ، deed اما نکته مثبت این سوالات آن بود که واژگان سخت در جملات منطقی و قابل حدسی وجود داشتند و داوطلبان از روی معنی جمله می توانستند معنی واژه را متوجه شوند.

برای درک بیشتر از سطح سوالات مربوط به واژگان آزمون امروز تعدادی از سوالات آن بدون تغییر در زیر آورده شده است

  سوالات لغت ام اچ ال ای , واژگان MHLE , لغات آزمون زبان وزارت بهداشت ,

همچنین پاسخ کلیدی سوالات مربوط به واژگان آزمون امروز در زیر آورده شده است

 پاسخنامه واژگان ام اچ ال ای 18 مهر , لغات MHLE

سوالات درک مطلب آزمونMHLE  مورخ ۱۸ مهر ۹۸

این قسمت از آزمون شامل ۳۰ سوال ، ۴ متن با موضوعات مانند سبک هنری  Art nouveau - کارتون ساخته شده توسط چارلز آدامز و پرداختن به رموز فیزیکی در آن - جامعه شناسی و توضیح اینکه بر خلاف دیگر علوم محتوای مشخصی ندارند - و پوشش فوقانی مانند درختان جنگل های گرمسیری و این که حیوانات کوچک و بزرگ در کدام قسمت از درخت زندگی می کنند می بود .

نکاتی که در مورد متون انتخاب شده برای طراحی سوال MHLE آزمون زبان وزارت بهداشت می بایست گفت آن بود که متن ها نسبت به آزمون قبل کمی کوتاه در بودند  و هرکدام شامل سه پاراگراف متوسط بودند .

ادبیاتی که در نوشتن متون به کار رفته بود ادبیات روان و معمولی بود . متن ها خیلی تخصصی نبودند اگرچه موضوعات ویژه‌ای داشتند

برای درک بیشتر سطح سوالات این قسمت یک متن از درک مطلب های آزمون ۱۸ مهر ۹۸ در زیر آورده شده است.

لازم به ذکر است داوطلبینی که در کلاس‌های این مرکز حضور داشتند این متن را در فایل شماره ۵ هفده سری سوال دریافت شده با پاسخ داشتند.

 درک مطلب MHLE , ریدینگ MHLE , درک مطلب ام اچ ال ای , ریدینگ ام اچ ال ای

این مرکز برای داوطلبین خود و سایر داوطلبین آرزوی موفقیت دارد و همچنین خدمات آموزشی خود را ویژه ی آزمون 14 آذر 98 به شرح زیر اعلام میدارد.

کلاس آمادگی MHLE زبان وزارت بهداشت – وی آی پی تک نفره

بسته ی مکاتبه ی ام اچ ال ای ، کتاب جامع بانک سوالات MHLE

 

مرکز  زبان کرایه چیان با داشتن 8 سال سابقه ی تخصصی در برگزاری کلاس آمادگی ام اچ ال ای -  وزارت بهداشت و داشتن اساتید برجسته و متخصص در زمینه ی آزمون های زبان وزارت بهداشت MHLE برای دوره ی جدید ویژه ی آزمون 14 آذر98 دانشجو میپذیرد.

کلاس آمادگی MHLE , کلاس زبان mhle , بهترین مدرس MHLE , بهترین کلاس MHLE , بهترین مدرس ام اچ ال ای , کلاس  زبان ام اچ ال ای , کلاس زبان وزارت بهداشتداوطلبان همانند ادوار گذشته دارای یک کلاس اختصاصی با اساتید تخصصی آزمون  MHLE آموزش خورا آغاز خواهند کرد.

تمامی داوطلبین اعم از داوطلبین آشنا به زبان و آزمون و همچنین داوطلبینی که سطح زبان بالایی ندارند ولی می بایست در زمان محدود نمره ی آزمون را دریافت نمایند میتوانند از کلاس های آمادگی استفاده و خود را آماده ی آزمون کنند به نحوی که بتوانند حداقل نمره که به تصویب وزارت بهداشت 60 است ( سال 99 )  ، را بگیرند که تححق این امر نیازمند این است که داوطلبان در یک چهار چوب مناسب آزمون مطالعه نمایند و براساس حل تست و سوالات بدون تغییر ادوار گذشته توسط اساتید مجرب و در محیطی آرام آموزش ببینند.

 

چارت آموزش کلاس MHLE - وی آی پی تک نفره:

تدریس و آموزش انفرادی( سطح زبان فعلی دانشجو، نقطه ی آغازین کلاس و آموزش)خواهد بود.

بیان فرمولی سوالات MHLE تا آنجا که سوالات امکان پاسخگویی به این شیوه را داشته باشد.

چینش کلاس ها بر اساس زمان بندی شناور ویژه دانشجویان شاغل و اعضای هیات علمی

کار بر روی سوالات بدون تغییر آزمون زبان دکتری وزارت بهداشت و نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون 14  آذر  98

 

کتاب جامع MHLE – بسته ی مکاتبه ای MHLE آزمون زبان وزارت بهداشت

برای سهولت داوطلبین متقاضی شرکت در آزمون زبان وزارت بهداشت که اکثریت مشغله ی فراوانی دارند، کتاب آموزش ساده ی این آزمون به همراه بانک سوالات کلیدی MHLE با پاسخ تشریحی منتشر شده است که جایگزین کلاس برای این دسته از داوطلبان می باشد.

این کتاب شامل دو کتاب و یک لوح فشرده می باشد.

کتاب ام اچ ال ای , بانک سوالات MHLE , سوالات ام اچ ال ای با پاسخ تشریحی , بسته مکاتبه ای MHLE , راهنمای جامع MHLE , خود آموز MHLE , نمره ی تضمینی MHLEکتاب اول:  تدریس آسان و ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر، درک مطلب ، شنیداری و واژگان پر تکرار آزمون) به صورت تفکیک شده

لوح فشرده: شامل بانک سوالات صوتی شنیداری ( 250 سوال )

کتاب دوم: بانک سوالات گرامر، درک مطلب و واژگان (300 سوال از 8 دوره ی اخیر آزمون زبان وزارت بهداشت – MHLE )

نمونه تست شبیه سازی شده ی  گرامر  ( 200 سوال ) نمونه تست شبیه سازی شده درک مطلب ( 250 سوال )

با توجه به سابقه ی 8 سال سابقه ی برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت بهداشت و تدریس به بیش از چهار هزار داوطلب آزمون می بایست گفت بسته ی تالیف شده به گونه ای میباشد که داوطلبان با تسط بر روی آنها میتوانند به حداقل نمره ی 60 در آزمون پیش رو دست یابند.

 

نحوه ی ثبت نام در کلاس زبان MHLE و یا دریافت بسته ی مکاتبه ای ام اچ ال ای - کتاب زبان وزارت بهداشت

داوطلبین متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی قبل از آزمون وزارت بهداشت ، MHLE و یا دریافت بسته ی مکاتبه ای آزمون زبان دکتری وزارت بهداشت میتوانند از هریک از راهای زیر اقدام به دریافت خدمات موسسه زبان کرایه چیان نمایند.

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی ( صادقیه ، محل تشکیل کلاس های زبان MHLE) :  44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-متر علم و صنعت) : 77497626 ( تماس در ساعات اداری)

 -تماس تلفنی با دفتر مرکزی (شریعتی) 86020847 (تماس در ساعات ادارس)

-تماس با مشاور : 09126186234 (در ساعات غیر اداری)

سامانه ی پیامکی: 5000206040600

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات