آزمون MHLE , کلاس آمادگی MHLE , زبان دکتری وزارت بهداشت اختصاصی آزمون 29 فروردین 98

پاسخنامه سوالات MHLE مورخ 25 بهمن 97 , کلاس آمادگی MHLE مورخ 29 فروردین 97

همزمان با برگزاری آخرین آزمون زبان وزارت بهداشت " آزمون MHLE " در سال 97 در تاریخ 25 بهمن ماه ، مرکز زبان کرایه چیان ( برگزار کننده ی کلاس های اختصاصی آزمون زبان وزارت بهداشت در هفتمین سال متوالی ) پاسخنامه MLHE امروز را به همراه بررسی سوالات منتشر می نماید .

 

شرح مختصری از آزمون MHLE مورخ 25 بهمن 97

ازمون راس ساعت ٩ صبح به صورت همزمان به شکل کاغذی و کامپیوتری آغاز گردید . مدت زمان پاسخگویی به 100 سوال آزمون  ٩٠ دقيقه می بود.

15 دقیقه قبل از شروع آزمون درهای ورود به سالن به شکل کامل بسته و از ورود دانشجویانی که با تاخیر به حوزه آزمون رسیده بودند ممانعت به عمل آمد .

در مقایسه کلی سوالات آزمون 25 بهمن با آزمون های برگزار شده در طول سال 97 می توان گفت سوالات کمی سخت تر و مخصوصا سوالات درک مطلب کاملا سخت تر از آزمون های گذشته بود .

  

سوالات شنیداری ام اچ ال ای – سوالات لیسنینگ MHLE :

از ٣٠ سوال شنيداري MHLE مورخ 25 بهمن ،  ٢٣ سوال مربوط به سوالات مكالمه ي كوتاه، از سوال ٢٤ تا ٢٧ مكالمات بلند و از ٢٨ تا ٣٠ سه سوال براي يك لكچر مطرح شده بود .

در مورد سوالات شنيداري می بایست گفت سوالات انتخاب شده در این قسمت تا حدودی سنگین تر از آزمون های گذشته بود اما نمی توان آن ها را جزو سوالات سخت آزمون تلقی کرد .

داوطلبینی که فرصت حضور در کلاس ها را نداشتند و تنها بسته ی مکاتبه ای این مرکز را دریافت نموده بودند به راحتی متوجه میزان شباهت سوالات سر جلسه با سوالاتی که آن ها داده شده بود می شدند و میتوانستند از این قسمت نمره ی قابل قبولی دریافت نمایند .

در زیر گزینه های صحیح سوالات لیسنینگ آزمون MHLE مورخ 25 بهمن ماه آمده است .

 سوالات شنیداری mhle , پاسخ کلیدی آزمون mhle شنیداری

سوالات ساختار ام اچ ال ای – سوالات گرامر MHLE :

این قسمت از آزمون همانند دوره های گذشته شامل 20 سوال بود . ٢٠ سوال گرامر MHLE ، كه ١٠ سوال  آن به شکل گرامر چهار گزينه اي و ١٠ سوال آن به مربوط به اصطلاحات نوشتاري مي شد.

در بررسی سوالات مورد پرسش می باست گفت سطح سوالات اصطلاحات نوشتاري راحت تر از سوالات گرامر چهارگزينه اي بود.  سوالات ٤ گزينه اي بيشتر در قالب ساختاري هاي گرامري بودند و داوطلبان برای دریافت نمره از این قسمت اگر در چهارچوب منابع آزمون MHLE مطالعه می کردند و نکات گرامری تست های آزمون های گذشته را مرور می کردند  می توانستند در این قسمت نمره ی خوبی دریافت نمایند .

به طور کلی می توان گفت سوالات گرامر ام اچ ال ای مورخ 25 بهمن ماه متوسط بودند و می توان گفت نه سوال خیلی ساده ای را مورد پرسش قرار داده بودند و نه خیلی سخت ، در چهارچوب یک آزمون متوسط و استاندارد طراحی شده بود .

در زیر پاسخ صحیح سوالات مربوط به گرامر MHLE مورخ 25 بهمن ماه آمده است.

 گرامر ام اچ ال ای , ساختار MHLE , پاسخنامه MHLE

سوالات واژگان ام اچ ال ای – سوالات لغت MHLE :

 این بخش از آزمون شامل 20 سوال می بود ، از ٢٠ سوال مطرح شده ١٠ سوال مربوط به سوالات ٤ گزينه اي و ١٠ سوال مربوط به سوالات مترادف كلمه ميشد كه سوالات مترادف نسبتا سطح ساده تري داشت .

نکته ی قابل تامل این قسمت از آزمون آن بود که به تک تک دانشجویان در سر کلاس یا داوطلبینی که بسته ی مکاتبه ای آزمون را تهیه کرده بودند واژگان پرتکرار آزمون داده شده بود که تماما برای پاسخ دهی به این سوالات کمک شد .

گزینه های صحیح مربوط به سوالات واژگان ام اچ ال ای :

 واژگان MHLE , لغات MHLE , منابع آزمون MHLE

سوالات ریدینگ ام اچ ال ای – سوالات درک مطلب MHLE : 

 سوالات درك مطلب MHLE شامل  ٣٠ سوال بود ، در قالب ٤ درك مطلب با موضوعاتی مانند سفر دریایی فردیناند به دور دنیا و اتفاقات پس از آن ( 4 پاراگراف ) ، زندگی نامه ماری کوری ( 4 پاراگراف ) ، بینایی در انسان ها و حیوانات ( 2 پاراگراف طولانی ) ، جنبش هنری و هنرهای تزئینی در آمریکا ( 2 پاراگراف طولانی )

نقطه تفاوت این آزمون نسبت به آزمون های گذشته در سوالات مورد پرسش در قسمت درک مطلب بود ، متون انتخاب شده متن هایی با واژگان سنگین و طولانی می بود که باعث می شد داوطلبان با اتمام متن تمرکز کافی را برای پاسخگویی نداشته باشند با این حال به طول کلی می تواند گفت سخت ترین قسمت آزمون ، قسمت سوالات مربوط به درک مطلب یود .

کلاس زبان MHLE , تدریس ام اچ ال ای , کلاس آمادگی MHLE , آزمون MHLE 98مرکز زبان کرایه جیان برای داوطلبین خود و سایر داوطلبین آرزوی موفقیت دارد و همچنین خدمات آموزشی خود را برای آزمون 29 فرودین 98 – اولین آزمون سال 97 به شرح زیر اعلام می دارد .

 

  • کلاس آمادگی MHLE – وی آی پی تک نفره
  • بسته مکاتبه ای MHLE – کتاب MHLE ( آموزش و بانک سوالات با پاسخ تشریحی )

و اما توضیح مختصری در مورد هر کدام از خدمات آموزشی فوق :

 

کلاس زبان MHLE , تدریس وی آی پی تک نفره

هر داوطلب دارای یک کلاس اختصاصی با استاد تخصصی آزمون زبان وزارت بهداشت " MHLE " خواهد بود ، آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو و تنها در چهارچوب و قالب آزمون خواهد بود و از آموزش مطالبی که کمکی به افزایش نمره ی آزمون نخواهد کرد صرف نظر خواهد شد .

آموزش با ادبیات ساده و شیوا

تدریس فرمولی و بیان تکنیک های آزمون در حین تدریس

کار بر روی سوالات بدون تغییر آزمون زبان وزارت بهداشت " آزمون زبان MHLE "

برگزاری کلاس ها با سیستم زمانی شناور ویژه دانشجویان شاغل و یا هیات علمی

برگزاری کلاس های آنلاین علاوه بر کلاس های خضوری ویژه دانشجویان شهرستانی

 

بسته ی مکاتبه ای MHLE , کتاب سوالات MHLE , منابع آزمون زبان وزارت بهداشت , سوالات آزمون MHLEکتاب آموزش و بانک سوالات MHLE – بسته ی مکاتبه ای ام اچ ال ای

کتاب آموزش و بانک سوالات MHLE – بسته ی مکاتبه ای ام اچ ال ای ، این امکان را در اختیار دانشجویان قرار می دهد تا بدون حضور در کلاس تنها با استفاده از یک منبع آموزشی  بتوانند قبولی خود را در آزمون قطعی کنند.

این بسته ی خود آموز شامل دو کتابچه است که در گام اول کتابچه آموزش را مطالعه خواهید کرد.

در بخش آموزش ، فراگیری مهارت های آزمون به صورت تفکیک شده شامل ( گرامر ، درک مطلب ، شنیداری و واژگان پر تکرار ).

در بخش دوم سوالات آزمون را خواهید داشت ، ( 250 سوال شنیداری ) و  260 سوال پر تکرار آزمون از قسمت های گرامر و درک مطلب و واژگان با پاسخ کاملا تشریحی  خواهید داشت.

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون MHLE و یا دریافت بسته خود آموز MHLE

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون MHLE و دریافت بسته خودآموز می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاسMHLE " و یا "کلاس آمادگی MHLE" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات