آزمون MHLE , کلاس MHLE , سوالات MHLE مرداد 98 , آزمون زبان وزارت بهداشت

آزمون MHLE , پاسخ سوالات MHLE مورخ 17 مرداد 98 , کلاس MHLE ویژه آزمون 18 مهر 98 , آزمون زبان وزارت بهداشت

 پنجاه و سومین آزمون زبان وزارت بهداشت " آزمون MHLE " در تاریخ ۱۷ مرداد ۹۸ و از ساعت 9 صبح به مدت 90 دقیقه و با حضور تقریبی هزار و سیصد داوطلب برگزار گردید . برای اولین بار تمام داوطلبان در تمام حوزه ها ، آزمون را به صورت کامپیوتری شرکت کردند و دیگر اثری از آزمون به شکل کاغذی نبود . در تهران نیز این آزمون در مرکز طب کودکان در سه سالن برگزار گردید . 

ترتیب سوالات به شکل زیر می بود :

سوالات شنیداری - سوالات گرامر - سوالات واژگان - سوالات درک مطلب

نکته : داوطلبان در آزمون می‌توانستند هر بخش از آزمون را که تمایل داشتند  در ابتدا برای پاسخگویی انتخاب نماید.

نکته ی 2 : به داوطلبین برای پاسخ به سوالات شنیداری هندزفری داده شد و داوطلبان می‌توانستند به هنگام پخش صدای سوالات ، صدا را عقب و جلو کنند . این امر به داوطلبان کمک می کرد اگر احیانا واژه ای را متوجه نشدند دوباره بشنوند و پاسخ گزینه صحیح را انتخاب نمایند .

مرکز زبان کرایه چیان برگزارکننده کلاسهای آمادگی این آزمون در هشتمین سال متوالی همانند ادوار گذشته در روز آزمون پاسخنامه سوالات آزمون زبان وزارت بهداشت " آزمون MHLE " را به همراه بررسی سوالات در هر مهارت منتشر خواهد کرد.

 

سوالات گرامر MHLE مرداد 98 :

تعداد سوالات در این بخش ۲۰ سوال بودند ، شامل ۱۰ سوال چهارگزینه‌ای و ۱۰ سوال اصطلاحات نوشتاری .

در بررسی سوالات مربوط به قسمت گرامر چهار گزینه ای می بایست گفت سوالات در این قسمت از آزمون گذشته کمی سخت تر می بود یکی از این دلایل ، وجود گزینه های طولانی در سوالات بود ، گزینه هایی طولانی در بیشتر سوالات ، تمرکز داوطلب را در پیاده کردن دانش خود در تست ها کاهش دهد . بیشترین نکات مورد پرسش در این نوع سوالات مربوط به افعال بودند از قبیل جمله واره ها ، ترتیب فاعل و فعل ، وارونگی فاعل و فعل ، فعل های پیرو و....

همچنین در بررسی سوالات مربوط به قسمت گرامر اصطلاحات نوشتاری می بایست گفت سوالات در این قسمت کوتاه و نکات گرامری روانی را داشتند . بیشتر نکات مورد پرسش از نکات ریز گرامری مانند حروف اضافه ، S جمع ، ضمایر و ... سوال مطرح شده بود.

در زیر پاسخ صحیح سوالات در بخش گرامر MHLE مورخ 17 مرداد 98 آورده شده است .

  سوالات MHLE , سوالات ام اچ ال ای مرداد 98 , منابع گرامر MHLE

سوالات واژگان MHLE مرداد ۹۸ :

همانطور که پیشتر در کلاسها بیان شده بود در این آزمون بیشترین درصد فراوانی لغات از دو کتاب لغات ضروری تافل و ۵۰۴ بود . تعداد سوالات در این قسمت ۲۰ سوال بود و با دو شکل.

۱۰ سوال به شکل چهارگزینه‌ای که این ۱۰ سوال جزء سوالات ساده ی آزمون بودند ، واژگان انتخاب شده ساده و متوسط بودن . 10 سوال نیز به شکل مترادف می بود . نکته‌ای که باعث سخت شدن سوالات لغت در قسمت دوم ( مترادف ها ) می‌شد آن بود که چهار سوال دو جواب صحیح داشت . به عنوان مثال در اکثر دیکشنری ها واژگان actually و truly هردو مترادف in fact هستند در حالی که هر دوی این کلمات در گزینه ها وجود داشتند هم چنین کلماتی مانند boon و colossal تقریباً کلمات دشواری برای داوطلبان هستند که کمتر در آزمون های دکتری داخلی مورد سوال قرار گرفته می شود.

در زیر گزینه های صحیح مربوط به قسمت واژگان MHLE مورخ 17 مرداد ماه آورده شده است .

 منابع واژگان MHLE , سوالات واژگان MHLE , واژگان ام اچ ال ای

سوالات درک مطلب MHLE مرداد 98 :

این آزمون نیز همانند آزمون های گذشته دارای چهار متن با موضوعاتی مانند باستان شناسی به عنوان یک منبع تاریخی - بارندگی و عوامل دخیل بر بارندگی - ویژگی ها و عادات خرس های آبی - پیشرفت های اولیه در عکاسی می بود .

در دسته بندی متون مربوط به این بخش ، دو متن سطح متوسط و دو متن نیز سطح متوسط روبه دشوار داشتند در تعدادی از سوالاتِ متن ها ، داوطبان نیاز داشتند متن را درک کنند و پاسخ سوالات را از این طریق استنباط  پاسخ دهند با این حال مرکز زبان کرایه چیان یک متن از متون این آزمون را عینا برای داوطلبان منتشر می نماید تا داوطلبیبی که با سوالات آزمون آشنا نیستند و می بایست در آزمون MHLE مورخ 18 مهر ماه شرکت نمایند با سطح سوالات در این قسمت آشنا شوند

 کلاس MHLE , سوالات MHLE 17 مهر 98 , نمونه سوالات MHLE 18 مهر 98

سوالات شنیداری MHLE مرداد 98 :

30 سوال ، سهم مهارت شنیداری از آزمون زبان وزارت بهداشت ، MHLE مورخ 17 مرداد ماه بود که از این 30 سوال ، 23 سوال مربوط به سوالات مکالمه ی کوتاه ، 4 سوال مکالمه ی بلند و 3 سوال به شکل مونولوگ و لکچ بود .

سطح سوالات در این مهارت متوسط و همسطح با سوالات آزمون گذشته بود.

داوطلبینی که درکلاس ها حضور پیدا کرده بودند و یا بسته مکاتبه‌ای آزمون ام اچ ال ای را دریافت نموده بودند برای دریافت نمره از این قسمت کار ساده ای را داشتند . بانک سوالات در اختیار داوطلبان قرار داده شده بود و سوالات کاملاً همسطح با سوالات داده شده به داوطلبان بود .

 

کلاس MHLE , کلاس زبان ام اچ ال ای , تدریس خصوصی MHLE , بهترین کلاس MHLE , کلاس MHLE تضمینی , ام اچ ال ای تضمینی , این مرکز برای داوطلبین خود وسایر داوطلبین آرزوی موفقیت دارد و همچنین خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون ۱۸ مهرماه 98 به شرح زیر اعلام میدارد. 

کلاس آمادگی MHLE - وی آی پی تک نفره

کتاب خودآموز MHLE - بسته ی مکاتبه ای ام اچ ال ای

در زیر توضیحات مختصری از خدمات فوق بیان شده است :

  

کلاس MHLE- وی آی پی ، تک نفره

دور جدید کلاس های آمادگی این آزمون ویژه ی  18 مهر 98 در حالی اغاز می شود که با پشتوانه 8 سال سابقه اختصاصی در برگزاری کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت بهداشت MHLE ، داوطلبان همانند ادوار گذشته دارای یک کلاس اختصاصی با استاد تخصصی آزمون MHLE آموزش را آغاز خواهند کرد . این سیستم آموزشی متناسب آن دسته از دانشجویانی می باشد که سطح زبان بالایی ندارند اما نیاز دارند در یک چهارچوب زمانی مشخص توانایی شرکت در آزمون و دریافت نمره ی مطلوب از این آزمون را پیدا کنند  .

با توجه به افزایش نمره ی مورد پذیرش در آزمون سال 99 پزشکی داوطلبان می بایست از این آزمون نمره ی 60 را دریافت نمایند که این امر داوطلبان نیاز دارند در چهارچوب آزمون مطالعه نمایند و بر اساس حل تست سوالات بدون تغیر ادوار گذشته آموزش ببیند .

چارت آموزش کلاس ام اچ ال ای به اختصار در زیر بیان شده است :

آموزش به صورت تک نفره (سطح زبان فعلی دانشجو ، نقطه ی شروع آموزش ) خواهد بود

بیان تکنیکی و فرمولی سوالات تا آنجا که سوالات امکان پاسخگویی به این شیوه را داشته باشند .

کتاب MHLE , کتاب خود آموز ام اچ ال ای , سوالات MHLE با پاسخ تشریحی , دانلود سوالات MHLE , سوالات MHLE 17 مرداد 98 , بسته ی مکاتبه ای MHLE , بسته ی خود آموز MHLEچینش کلاس ها بر اساس زمان بندی شناور ویژه دانشجویان شاغل و اعضای هیات علمی

کار بر روی سوالات  MHLE و نمونه سوالات شبیه سازی شده آزمون 18 مهر 98

 

کتاب MHLE – بسته ی مکاتبه ای زبان وزارت بهداشت – بسته خود آموز MHLE

با توجه به مشغله ی فراوان دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون زبان وزارت بهداشت   " MHLE " ، کتاب سوالات این آزمون به همراه پاسخ تشریحی به همراه کتاب آموزش ساده ی این آزمون منتشر شده است که جایگزین کلاس برای این طیف از داوطلبان باشد .

در توضیحات تکمیلی بسته ی مکاتبه ای MHLE می بایست گفت این کتاب شامل دو کتاب و یک لوح فشرده می باشد .

کتاب اول : آموزش ساده ی مهارت های آزمون ( گرامر ، درک مطلب ، شنیداری و واژگان پر تکرار آزمون ) به صورت تفکیک شده

لوح فشرده : شامل بانک سوالات شنیداری

کتاب دوم : بانک سوالات گرامر ، درک مطلب و واژگان ( 300 سوال از 8 دوره ی اخیر آزمون زبان وزارت بهداشت )

نمونه تست اضافه برای تثبیت موارد آموخته شده : ( 200 سوال گرامر ، 250 سوال درک مطلب )

با سابقه ی 8 سال در برگزاری کلاس های امادگی آزمون زبان وزارت بهداشت ، MHLE میتوانیم بگوییم بسته ی خود آموز MHLE به گونه ای تالیف شده است که داوطلبان با تسلط به آن بتوانند نمره ی حداقل 60 را در آزمون پیش رو دریافت نمایند .

 

نحوه ثبت نام در کلاس زبان MHLE  و یا دریافت بسته مکاتبه ای ام اچ ال ای  – کتاب زبان وزارت بهداشت

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون MHLE و یا دریافت بسته مکاتبه ای آزمون زبان دکتری  وزارت بهداشت  می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44063601 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت سوالات MHLE و یا تدریس MHLE به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات