حذف پیش شرط نمره آزمون زبان MHLE برای شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

حدف نمره MHLE ، آزمون زبان از کنکور دکتری 99بخشنامه حذف پیش شرط نمره ی آزمون زبان MHLE پیش از کنکور دکتری 99

مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی آزمون زبان زارت بهداشت در نهمین سال متوالی ، اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی در خصوص حذف پیش شرط نمره آزمون MHLE برای شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت 99 را منتشر می نماید .

متن اطلاعیه به شرح زیر است :

با سپاس به درگاه خداوند متعال و با آرزوی توفیق برای تمامی داوطلبان عزیز به اطلاع می رساند با عنایت به مصوبه اخیر شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تكمیلی ، از سال 1399 به بعد شرط داشتن نمره زبان ( آزمون MHLE و سایر آزمون های زبان معتبر ) به عنوان پیش نیاز برای شركت در آزمون دكتری تخصصی و پژوهشی حذف خواهد شد .

بر این اساس برای آزمون سال تحصیلی 1399 - 1400 نمرات زبان ( MHLE و سایر آزمون های زبان معتبر ) صرفاً در بخش مصاحبه دارای امتیاز خواهد بود و برای سال تحصیلی 1400 - 1401 و پس از آن ، درس زبان با ضریب و تعداد سؤال مشخص ( كه در دفترچه راهنمای شركت در آزمون همان سال اطلاع رسانی می شود ) به عنوان یكی از دروس امتحانی در آزمون كتبی لحاظ می شود . لازم به ذكر است شرط اخذ نمره زبان معتبر برای پذیرفته شدگان نهایی در دانشگاه ها ، كه باید تا پیش از آزمون جامع به دانشگاه محل تحصیل ارائه دهند ، به قوت خود پا بر جاست .

بدین ترین داوطلبینی که تاکنون موفق به کسب نمره از این آزمون نشده اند بدون هیچ مشکلی می توانند در آزمون دکتری سال 99 شرکت نمایند و با قبولی در آزمون ، تا آزمون جامع فرصت خواهند داشت در آزمون زبان وزارت بهداشت MHLE شرکت نمایند و نمره ی خود را تحویل دهند .

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات