بررسی سوالات MHLE مورخ 10 مهر 99 , کلاس آمادگی MHLE و راه های قبولی در آزمون MHLE آذر 99

 پاسخنامه و بررسی کامل سوالات آزمون MHLE – آزمون زبان وزارت بهداشت مورخ 10 مهر 99  :

سوالات آزمون MHLE ، آزمون زبان وزارت بهداشت مورخ 10 مهر 99 به همراه پاسخنامه و بررسی سوالات این آزمون منتشر شد. مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی این آزمون در دهمین سال متوالی ، همزمان با اتمام آزمون، پاسخنامه ی این آزمون را به همراه بررسی و انتشار سوالات MHLE " آزمون زبان وزارت بهداشت " منتشر می نماید : 

در این صفحه، سوالات آزمون MHLE مورخ 10 مهر 99  و آزمون های ادوار گذشته بررسی خواهد شد و در ادامه مطمئن ترین و آسانترین راه های قبولی در آزمون زبان وزارت بهداشت " ام اچ ال ای "  ( اختصاصی آزمون آذر و بهمن 99 ) توضیح داده خواهد شد   .

دومین ازمون MHLE در سال 99 به صورت کامپیوتری برگزار  شد و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، مجددا ساعتی پیش از آزمون محل استقرار دانشجویان ضدعفونی گردید. 

بررسی سوالات گرامر MHLE وزارت بهداشت ( آزمون 10 مهر 99)

این قسمت از آزمون دارای 20 سوال بود شامل 10 سوال گرامر جای خالی و 10 سوال مربوط به سوالات گرامر اصطلاحات نوشتاری . در بررسی سوالات گرامر می بایست گفت سطح سوالات گرامر این آزمون نسبت به آزمون قبل سخت تر شده بود بود از این لحاظ که اگر چه نکات مشابه مورد سوال قرار گرفته بود، اما نوع سوالات به صورت جزئی تر و به شکل ریزتری طرح شده بود.

نکات گرامری مورد پرسش شامل حروف ربط هم آیند ، موارد مربوط به فاعل و فعل ، صفات و قیود ، حروف اضافه و حروف تعریف بودند.

در زیر تعدادی از سوالات آزمون MHLE مورخ 10 مهر ماه در قسمت گرامر عینا اورده شده است که به داوطلبینی که قصد شرکت در آزمون MHLE مورخ 20 آذر 99  و یا آزمون های آینده را دارند کمک شود به شکل دقیق از سطح سوالات آزمون آگاه شوند .

 سوالات ام اچ ال ای , سوالات MHLE مهر 99

همچنین برای آن دسته از داوطلبینی که در آزمون MHLE مورخ 10 مهر را شرکت کرده بودند گزینه های صحیح این آزمون در قسمت گرامر در  زیر آورده شده است . این امر به داوطلبان کمک خواهد کرد نمره ی خود را پیش از اعلام نتایج متوجه شوند.

 پاسخنامه گرامر ام اچ ال ای مهر

بررسی سوالات واژگان MHLE وزارت بهداشت ( آزمون 10 مهر99)

این قسمت از آزمون دارای 20 سوال بود شامل 10 سوال واژگان به شکل جای خالی و 10 سوال مربوط به سوالات واژگان مترادف .

واژگان مورد پرسش در این آزمون سنگین تر از سوالات مربوط به واژگان دو دوره ی اخیر بود، ( واژگانی مانند eupepsia , dysentery , precursor , postnupital برای این آزمون جزو واژگان سخت محسوب می شود که اگر داوطلبان در این قسمت مطالعه خوب نداشته باشند گرفتن نمره ی بالا از این قسمت برایشان دشوار خواهد بود )

با این حال داوطلبانی که منابع آزمون MHLE در قسمت واژگان را مطالعه کرده بودند برای پاسخ به عمده ی سوالات و نه تمام سوالات با مشکل رو به رو نبودند ، همچنین برای داوطلبینی که  بسته مکاتبه ای MHLE این مرکز را تهیه کرده بودند واژگان پرتکرار آزمون ادوار گذشته برایشان تفکیک شده بود که این کار توانایی پاسخ به این سوالات نسبتا سخت را نیز آسان کرده بود .

در زیر تعدادی از سوالات آزمون MHLE مورخ 10 مهر ماه در قسمت واژگان عینا اورده شده است که به داوطلبینی که قصد شرکت در آزمون MHLE مورخ 20 آذر 99  و یا آزمون های آینده را دارند کمک شود به شکل دقیق از سطح سوالات آزمون آگاه شوند . 

سوالات واژگان MHLE , سوالات لغات ام اچ ال ای مهر 99

همچنین برای آن دسته از داوطلبینی که در آزمون MHLE مورخ 10 مهر را شرکت کرده بودند گزینه های صحیح این آزمون در قسمت واژگان در  زیر آورده شده است . این امر به داوطلبان کمک خواهد کرد نمره ی خود را پیش از اعلام نتایج متوجه شوند.

پاسخنامه واژگان ام اچ ال ای , پاسخنامه لغات MHLE

بررسی سوالات درک مطلب MHLE وزارت بهداشت ( آزمون 10 مهر 99)

موضوع متون انتخاب شده همچنین تعداد سوال هر متن به تفکیک در زیر بیان شده است .

متن 1 ) پزشک و محقق آمریکایی جوناس سالک کاشف واکسن فلج اطفال ( 4 پاراگراف ، 9 سوال )

متن 2 ) موسیقی ترکیبی ( 4 پاراگراف ، 8 سوال )

متن 3 ) درک ویروس ها و ویژگی آن ها ( 2 پاراگراف نسبتا طولانی ، 6 سوال )

متن 4 ) حضور زنان در تاریخ هوانوردی  ( 4 پاراگراف کوتاه ، 7 سوال )

سطح سوالات مربوط به درک مطلب با توجه به تیپ سوالات و همچنین موضوعات انتخاب شده برای هر متن نسبت به دو آزمون اخیر کمی بالاتر بود ، اما در طرف دیگر و از  لحاظ کمیت ( طولانی بودن متن ) متن های انتخاب شده طولانی نبودند که این امر خود به داوطلبان کمک می کرد کمتر با مشکل کمبود زمان مواجه شوند.

در زیر یک ریدینگ از درک مطلب های آزمون MHLE مورخ 10 مهر ماه  عینا اورده شده است تا به داوطلبینی که قصد شرکت در آزمون های MHLE آذر و یا بهمن 99  را دارند به شکل دقیق با سطح سوالات آزمون آگاه شوند  .

 ریدینگ MHLE , درک مطلب ام اچ ال ای مهر 99

بررسی سوالات شنیداری MHLE وزارت بهداشت ( آزمون 10 مهر 99)

23 سوال مکالمه کوتاه ، 4 سوال مکالمه بلند ، 3 سوال برای یک mini lecture  به مدت 15 دقیقه زمان برای پاسخ دادن ، سوالات شنیداری آزمون MHLE مورخ 10 مهر را تشکیل می دادند ، سوالات همانند ادوار گذشته ، همسطح با دوره های پیشین بود و داوطلبینی که بر روی سی دی کتاب MHLE این مرکز ( داده شده به داوطلبان در کلاس یا در بسته مکاتبه ای ) تمرین کرده بودند به راحتی می توانستند در این قسمت نمره ی معقول و بالایی دریافت نمایند.

تدریس MHLE , کلاس آمادگی MHLE , کلاس تضمینی MHLEمرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده ی کلاس های آمادگی آزمون زبان وزارت بهداشت MHLE و منتشر کننده ی بسته های مکاتبه ای آپدیت این آزمون در دهمین سال متوالی ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان خود و سایر دانشجویان خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون MHLE مورخ 20 آذر 99 ماه به شرح زیر اعلام می نماید .

 

کلاس MHLE – وی آی پی تک نفره اختصاصی آزمون 20 آذر 99

کتاب راهنمای جامع MHLE – بسته ی مکاتبه ای آزمون زبان وزارت بهداشت

در زیر توضیح مختصری از هر یک از موارد فوق بیان شده است

کلاس وی آی پی – تک نفره MHLE

کلاس های آمادگی MHLE ویژه ی آزمون 20 آذر ماه همانند ادوار گذشته به صورت مجزا برای هر داوطلب برگزار می شود ، شروع آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو می باشد .

آموزش مهارت های مورد نیاز این آزمون با بیان فرمولی تدریس خواهد شد ،  آموزش بر اساس کار بر بروی سوالات MHLE بدون تغییر آزمون های ادوار قبل و سوالات شبیه سازی شده ی آزمون خواهد بود . 

 


بسته مکاتبه ای MHLE – بانک سوالات ام اچ ال ای با پاسخ تشریحی :
 

منابع آزمون MHLEاین مرکز برای آن دسته از دانشجویانی که مشغله فراوانی دارند کتاب آموزش ساده و جامع این آزمون را  به همراه بانک سوالات  MHLE با پاسخ تشریحی تالیف کرده است که میتواند جایگزین مناسب برای کلاس های آمادگی این آزمون  باشد.

این پکیج شامل دو کتاب و یک لوح فشرده  است.

کتاب اول، تدریس آسان و ساده ی مهارت های مورد نیاز آزمون ( گرامر ، درک مطلب، شنیداری، لغات پر تکرار آزمون) به صورت تفکیک شده.

کتاب دوم بانک سوالات گرامر، درک مطلب و واژگان (400 سوال از 8 دوره اخیر آزمون ام اچ ال ای – سوالات سال 97 الی 99 )

لوح فشرده شامل 250 سوال شنیداری ، 250 سوال درک مطلب شبیه سازی شده ی آزمون به علاوه ی 200 سوال گرامر  شبیه سازی شده  

بسته ی مکاتبه ای به گونه ای طراحی و تالیف شده است که دانشجویانی که فرصت حضور در کلاس های آمادگی را ندارند میتوانند در اندک زمان ممکن با تسلط بر این کتاب به خوبی سوالات آزمون پیش رو را پاسخ داده و نمره ی مورد نیاز را دریافت کنند.

نحوه ی ثبت نام در کلاس زبان MHLE و یا دریافت بسته ی مکاتبه ای ام اچ ال ای - کتاب زبان وزارت بهداشت

داوطلبین متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی قبل از آزمون وزارت بهداشت ، MHLE و یا دریافت بسته ی مکاتبه ای آزمون زبان دکتری وزارت بهداشت میتوانند از هریک از راهای زیر اقدام به دریافت خدمات موسسه زبان کرایه چیان نمایند.

-تماس تلفنی با دفتر مرکزی ( صادقیه ، محل تشکیل کلاس های زبان ام اچ ال ای ) :  44085770 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-متر علم و صنعت) : 77497626 ( تماس در ساعات اداری)

 -تماس تلفنی با دفتر مرکزی (شریعتی) 86020847 (تماس در ساعات ادارس)

-تماس با مشاور : 09126186234 (در ساعات غیر اداری)

سامانه ی پیامکی: 5000206040600

کانال تلگرام زبان پیام نور etpnu

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات