تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی ، برنامه دی ماه 93

آغاز ثبت نام کالاس های خصوصی گرامر ویژه دیماه 93

مرکز زبان کرایه چیان ثبت نام در دوره های خصوصی گرامر زبان انگلیسیدیماه 93  را آغاز نموده است.در این دوره ها دانشجویان میتوانند سطح آشنایی با گرامر زبان انگلیسی خود را ارتقا ببخشند.آموختن گرامر انگلیسی برای برقرای بهتر ارتباط با زبان انگلیسی و همچنین یادگیری بهتر زبان انگلیسی بسیار مفید و کارآمد است.

با آموختن گرامر نخصصی ویژه آزمون های تاقل و آیلتس و سطح های پایین تر ، آسانتر میتوانید انگلیسی را فرا بگیریم به طوری که دیگر نیازی به پرسیدن از کسی و یا گشتن در کتاب های مختلف نداریم.

اغلب گفته میشود زبان های مختلف را نباید با تکیه بر گرامر آن زبان فرا گرفت ولی این به این معنی نیست که کلا نیازی به آموختن گرامر زبان نداریم بلکه باید از هر فرصتی برای آموختن گرامر زبان مورد نظر استفاده کرد.در کلاس های تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی مرکز کرایه چیان گرامر زبان انگلیسی با تکرار و تمرین جملات و صحبت های شما به شما آموزش داده میشود.

 

برتری های کلاس های خصوصی گرامر زبان در مرکز زبان کرایه چیان

-        در کلاس های تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی تمامی کلاس های گرامر زبان همانند سایر دوره ها و کلاس ها به صورت تک نفره با سیستم هر دانشجو یک کلاس برگزار میگردد.

-        در این مرکز برای هر زبان آموز یک مدرس متخصص در امر تدریس گرامر زبان در نظر گرفته شده است.

-        کلیه زبان آموزان می توانند با کمک استاد خود تمامی نکات مربوط به آموزش گرامر زبان را به صورت کامل و کاربردی فرا گرفته و به کمک استاد به رفع اشکالات گرامری خود بپردازد.

-        در این مرکز سیستم زمانی برای کلاس خصوصی گرامر زبان انگلیسیهمچون سایر دوره های این آموزشگاه به صورت شناور و بر اساس زمانبندی مناسب دانشجو صورت خواهد گرفت.

-        این مرکز با اطمینان سیستم آموزشی خود را در معرض مقایسه قرار میدهد به صورتی که دانشجو بتواند پس از یک جلسه شرکت در کلاس های زبان این مرکز,  شیوه آموزشی این مرکز را با مراکز دیگری که در امر زبان آموزی فعالیت دارند مقایسه نموده وخود بتواند برای ادامه ی آموزش در این مرکز تصمیم بگیرد.

-        در مرکز زبان کرایه چیان در طول دوره برای هر دانشجو یک پشتیبان در نظر گرفته میشود تا دانشجو را راهنمایی نموده وبرنامه ریزی های لازم را برای دانشجو انجام میدهد.

-        آموزش گرامر زبان به صورت روان و نکته به نکته می باشد که این امر به دانشجو برای آموزش بهتر گرامر زبان کمک می نماید.

 

شیوه ثبت نام در مرکز زبان کرایه چیان

داوطلبان برای ثبت نام و رزرو کلاس های خصوصی گرامر زبان انگلیسی در مرکز زبان کرایه چیان می توانند از روش های زیر اقدام نمایند:

درساعات اداری تماس با شماره تلفن : 77497626

در ساعات غیر اداری تماس با شماره همراه : 0912-6186234

ارسال عبارت " کلاس گرامر زبان " و یا عبارت " کلاس خصوصی گرامر زبان " به همراه نام خانوادگی به سامانه پیامکی : 5000206040600

در صورت ارسال پیامک به این سامانه مشاوران این مرکز ظرف 24 ساعت برای انجام هماهنگی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات