تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی , اردیبهشت 94

کلاس خصوصی گرامر زبان انگلیسی

تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی ویژه اردیبهشت ماه

فراگیری گرامر زبان یکی از مهمترین عوامل یادگیری زبان می باشد ، زیرا اگر کسی به فراگیری گرامر بپردازند دیگر بخش های زبان مانند یادگیری مکالمه برای وی آسان تر می شود.

مرکز زبان کرایه چیان برای اردیبهشت ماه برنامه ای در رابطه با ثبت نام برای کلاس خصوصی گرامر در نظر گرفته است . در پی این موضوع علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام کلاس خصوصی گرامر زبان انگلیسی از راههایی که در پایین ذکر شده است اقدام به ثبت نام نمایند.

یادگیری گرامر زبان و فراگیری قواعد زبان انگلیسی به واسطه اساتید تخصصی این حوزه از پایه ترین اساس های یادگرفتن زبان انگلیسی می باشد ، در واقع کسانی که از راه قواعد و گرامر زبان را فرامی گیرند مسلط تر از دیگران به این زبان هستند وهمه چیز را اصولی فرا میگیرند.

 

روند برگزاری کلاس خصوصی گرامر زبان انگلیسی

برای اینکه زبان آموز در کلاس خصوصی گرامر شرکت کند لزومی ندارد که اول آزمون تعیین سطح را بدهد ، زیرا زبان آموز در هر سطحی از گرامر باشد ، توسط استاد حرفه ای مختص آن دوره آموزش می بیند.اساتید که برای این دوره در نظر گرفته شده اند از بهترین اساتید آموزش گرامر می باشند و برای زبان آموز با هرسطح برنامه ریزی خاص وی انجام می دهند تا از کلاس بیشترین بهره را ببرند.

مباحث گرامر به صورت نکته به نکته برای زبان آموز آموزش داده می شود ، اساتید در کلاس باتوجه به برنامه خاصی که برای دانشجو دارند زمان هایی از کلاس را به پرسش و پاسخ اختصاص می دهند،و در طی دوره سوالاتی طرح می کنند و آنرا در اختیار زبان آموز قرار می دهند.

اساتید کار آموزشی خود را با بروز ترین متد های آموزشی دنیا تطبیق می دهند و این موضوع موجب شده تا زبان آموزان از سطح کیفی آموزش این مرکز بسیار راضی باشند،این رضایت برای مرکز زبان کرایه چیان افتخاری عالی محسوب میشود.

 

کلاس خصوصی گرامر انگلیسی در این مرکز

کلاس های خصوصی در آموزشگاه ربان کرایه چیان همانطور که از اسمش پیداست به صورت خصوصی (تکنفره ) برگزار می شود یعنی هر دانشجو دارای یک کلاس مجزا می باشد.

سیستم زمانی کلاس خصوصی گرامر به صورت شناور است بدین شکل که تمامی کلاس ها باتوجه به نظر دانشجو برگزار می شود و زبان آموز در و زمان های آزاد خود  می تواند در این کلاس ها شرکت کند.

یک پشتیبان در ابتدای ثبت نام زبان آموز را راهنمایی می کند و در صورت نیاز در طی دوره نیز به وی راهنمایی های لازم را ارایه می دهد.

 

پل های ارتباطی, آموزشگاه زبان کرایه چیان

در صورت تمایل برای شرکت در کلاس گرامر می توانید از راه های زیر اقدام نمایید.

تماس در ساعات اداری :77497626

تماس در ساعات غیر اداری:09126186234

سامانه پیامکی:5000206040600

اگر تمایل دارید مشاوران ما با شما تماس بگیرندو شما را راهنمایی کنند عبارت " کلاس خصوصی گرامر " یا " تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی  "

را به سامانه پیامکی بالا بفرستید در طی 24 ساعت آینده مشاوران موسسه با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات