کلاس گرامر زبان انگلیسی بهمن ماه 93

تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی

کلاس خصوصی گرامر زبان انگلیسی

مرکز زبان کرایه چیان آغاز ثبت نام کلاس خصوصی گرامر زبان انگلیسیویژه بهمن ماه 93 را به اطلاع علاقه مندان به ثبت نام در این کلاس ها می رساند.از علاقه مندان تقاضا میشود پیش از اتمام ثبت نام کلاس های خصوصی گرامر زبان اقدام به رزرو و ثبت نام کلاس ها نمایند.

از آنجایی که ارتقای سطح گرامر زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط و مکالمه روانتر به زبان انگلیسی میتواند کمک زیادی به افراد نماید آموزش گرامر و فراگیری گرامر زبان انگلیسی بسیار اهمیت پیدا مینماید.

اگر چه در بسیاری از مواقع اشاره میشود که آموختن زبان انگلیسی نباید بر پایه ی گرامر صورت بگیرد ولی این بدین معنا نیست که آموزش گرامر زبان اصلا نیاز نیست بلکه بهتر است آموزش زبان همراه با درک گرامر و قواعد زبان باشد تا بازدهی بهتری برای افراد داشته باشد.

 

تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی , در این مرکز

-        در کلاس های تدریس خصوصی گرامر زبان در مرکز زبان کرایه چیان همچون سایر کلاسهای این مرکز, کلاسها به صورت تک نفره وبا سیستم هر دانشجو یک کلاس برگزار میگردد.

-        سیستم زمانی در این مرکز به صورت شناور میباشد و این سیستم برای شاغلین گرامی که محدودیت زمانی برای حضور در کلاس ها دارند بسیار مناسب میباشد.

-        برای هر زبان آموز در این مرکز مدرس گرامر مسلط برای آموزش گرامر زبان انگلیسی در نظر گرفته شده است.

-        در این مرکز دانشجویان میتوانند با کمک اساتید خود به تمرین گرامر و رفع اشکالات گرامری خود بپردازند.

-        برای هر دانشجو در طول دوره یک پشتیبان در نظر گرفته شده است که تمامی برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم را برای دانشجو بر عهده دارد.

-        آموزش گرامر در طول دوره به صورت نکته به نکته و با زبانی ساده و روان به دانشجو آموزش داده میشود.

-        این مرکز با اطمینان به شیوه تدریس خود مرکز خود را در مقام مقایسه با سایر مراکز قرار داده تا دانشجو پس از شرکت در جلسه اول کلاس ها ومقایسه شیوه تدریس در کلاس این مرکز با سایر مراکز خود  برای ادامه آموزش در این مرکز یا مراکز دیگر تصمیم بگیرد.

 

رزرو و ثبت نام در کلاس گرامر زبان انگلیسی

داوطلبان برای ثبت نام و رزرو کلاس های خصوصی گرامر زبان انگلیسی در مرکز زبان کرایه چیان می توانند از روش های زیر اقدام نمایند:

درساعات اداری تماس با شماره تلفن : 77497626

در ساعات غیر اداری تماس با شماره همراه : 0912-6186234

ارسال عبارت " کلاس گرامر زبان " و یا عبارت " تدریس خصوصی گرامر زبان انگلیسی " به همراه نام خانوادگی به سامانه پیامکی : 5000206040600

در صورت ارسال پیامک به این سامانه مشاوران این مرکز ظرف 24 ساعت برای انجام هماهنگی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات