تدریس زبان انگلیسی برای کودکان (ارد یبهشت ماه)

تدریس زبان انگلیسی برای کودکان

کلاس زبان انگلیسی برای کودکان تدریس خصوصی زبان, انگلیسی برای کودکان (ارد یبهشت ماه)

یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان در دنیای امروز امری ضروری و قابل توجه است،با پیشرفت در دنیای امروز این موضوع بسیار مهم جلوه می کند ، پس چه بهتر از کودکی فرزندانمان به این فکر باشیم که آنها را در مسیر یادگیری زبان قرار دهیم و آنها را به آموختن زبان انگلیسی علاقه مند کنیم.

خوب می دانیم که فراگیری زبان در سنین کودکی بسیار آسان تر است و مغز بیشتر پذیرای این موضوع می باشد ، دانشمندان سراسر دنیا بعد از تحقیقات متعدد  به این نتیجه رسیده اند که کودکان قبل از رسیدن به نوجوانی بیشتر از بقیه سنین گیرایی زبان انگلیسی دارند . زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم بسیار مهم است و از لازمه های دنیای حاضر می باشد.

 

ویژگی کلاس خصوصی, زبان انگلیسی برای کودکان

کلاس ها برای کودکان شما به صورت تکنفره برگزار می شود این موضوع موجب می شود که استاد تمام توجه خود را معطوف کودک کند،کودکان احتیاج به توجه دارند لذا در پی این موضوع موسسه کرایه چیان استادانی  را انتخاب کرده است که بسیار تسلط به رفتار با کودک دارند  و روند آموزشی را با روش های متنوع و سرگرم کننده پیش می برند.

در تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان جو کلاس جوری هست که کودک را به یادگیری علاقه مند می کند،آموزش با موسیقی و فیلم های کارتونی و روش های دیگر در کلاس باعث می شود کودک راحت تر به یادگیری زبان ترغیب شود.

والدین عزیز میتوانند زمان کلاس های فرزندان خود را اعلام کنند،زیرا سیستم زمانی در این موسسه به صورت شناور است و هر زمان که کودک شما راحت تر باشد کلاس برای وی برگزار می شود.

تقویت تمامی مهارت ها باهم و یادگیری لغات به صورت شعر نیز از برنامه های اموزش خصوصی برای کودکان می باشد.

 

تدریس زبان انگلیسی برای خردسالانکلاس خصوصی, زبان انگلیسی ویژه کودکان, در موسسه کرایه چیان

کار در کلاس برای کودکان با اصول روانشناسی همراه است این موضوع سبب شده است که کودک به بهترین نحو ممکن زبان را فراگیرد.

تمرین در کلاس به صورت بازی و سرگرمی می باشد که روند یادگیری کودک رابهتر می کند.

طبق آمار جهانی بهترین دوره برای یادگیری زبان کودکان در سنین 7تا 14 سال می باشد.که این سن دقیقا بعد از یادگیری زبان مادری آغاز می شود که بین 3تا 6 سال می باشد.توانایی یادگیری زبان دوم بین سن 7تا 14 برای کودکان بسیار  بالا می باشد.

 

پل ارتباطی ,با موسسه زبان کرایه چیان

اگر مایل هستید کودکان شما به راحتی زبان را فراگیرند می توانید از راه های زیر اقدام به ثبت نام برای کودکان خود کنید.

تماس در ساعات اداری :77497626

تماس در ساعات غیر اداری:09126186234

سامانه پیامکی:5000206040600

اگر تمایل دارید مشاوران ما با شما تماس بگیرندو شما را راهنمایی کنند عبارت " کلاس خصوصی زبان کودکان " یا " تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان " همراه با نام و نام خانوادگی را به سامانه پیامکی بالا بفرستید در طی 24 ساعت آینده مشاوران موسسه  کرایه چیان با شما تماس خواهند گرفت.

از حالا برای آینده کودکانتان برنامه ریزی کنید.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات