معلم خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان دیماه 93

ثبت نام کلاس های خصوصی تدریس زبان انگلیسی کودکان ویژه دیماه 93

ثبت نام کلاس های خصوصی تدریس زبان انگیسی ویژه کودکان در مرکز زبان کرایه چیان آغاز شد.کودکانی که در این مرکز ثبت نام میکنند زبان انگلیسی را با روش های سرگرم کننده و تفریحی فرا میگیرند که این سیستم به کودکان کمک میکند که با علاقه به فراگیری زبان کلاس هارا دنبال نمایند.مرکز زبان کرایه چیان با دارا بودن اساتید مجرب و حرفه ای در زمینه آموزش خصوصی زبان انگلیسی به کودکان زمینه فراگیری زبان انگلیسی را برای کودکان شما فراهم نموده است.

آموزش زبان دوم به غیر از زبان مادری به کودکان در سنین کودکی (قبل از رسیدن به سنین نوجوانی)از نظر دانشمندان بازدهی بیشتری در یادگیری کودکان دارد وکودکان در این سنین بهتر می توانند به تلفظ کلمات بپردازند و نزدیکتر به زبان اصلی مکالمه نمایند.

 

ویژگی های متفاوت آموزش زبان انگلیسی به کودکان در مرکز زبان کرایه چیان

-        کلاس های زبان این مرکز به صورت تک نفره برگزار میگردد که این امر به کودک این فرصت را پیدا میکند که بیشتر با مدرس در کلاس صحبت نماید و پایه ی زبان و لهجه ی خود را تقویت نماید و همچنین مدرس فرصت بیشتری برای تمرین با کودک وتشخیص سطح آموزش را پیدا نماید.

-        آموزش زبان به کودکان در این مرکز بوسیله کارتون وانیمیشن برای فراگیری بهتر زبان کودک میباشد.

-        در طول کلاس از موسیقی های شاد و کودکانه انگلیسی ویژه کودکان برای کمک به آموزش زبان انگلیسی به کودکان در نظر گرفته شده است.

-        بعد از هر جلسه برای آشنایی با روند آموزش گزارشی به والدین ارایه میگردد.

 

هدف مرکززبان  کرایه چیان

در این مرکز آموزش زبان انگلیسی  به کودکان تنها هدف نیست بلکه قسمت وسیعی از فعالیت مرکز زبان کرایه چیان به مشاوره جهت چگونگی انتخاب کلاس های متناسب با سن کودک وعلاقه ی کودک کودک به زبان آموزی اختصاص دارد.مرکز زبان کرایه چیان با بررسی اینکه بهتر است کودک با چه کتاب و شرایطی آموزش را آغاز نماید و حتی در صورت نیاز به معرفی مراکزی که متناسب باشرایط کودک میباشدبه والدین و کودک کمک مینماید.

 

را های ارتباط با مرکز زبان کرایه چیان

در ساعات اداری تماس با شماره : 77497626

در ساعات غیر اداری تماس با شماره همراه : 0912-6186234

ارسال عبارت " کلاس زبان کودکان" ویا عبارت " تدریس خصوصی زبان کودکان " به همراه نام خانوادگی کودک به سامانه پیامکی: 5000206040600

-        لازم به ذکر است از پذیرش کودکان زیر 6 سال معذوریم مگر در شرایط خاص

-        با ارسال پیامک به سامانه مشاوران ما جهت انجام راهنمایی های لازم ظرف 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات