کلاس آمادگی تولیمو با تضمین آموزش

کلاس آمادگی تولیمو با تضمین آموزش

با عبور از آخرین آزمون زبان دکتری سازمان سنجش در تاریخ 24 اسفند 96 و نزدیک شدن به اولین  آزمون سال 97 (20 اردیبهشت) مرکز زبان کرایه چیان دوره ای ویژه و نیمه خصوصی برای داوطلبانی که قصد قبولی در آزمون تولیمو  را دارند اعلام کرده و با رزرو آن می توانند در این کلاس ها شرکت کنند.

این دوره از کلاس ها به دو نحو برگزار می شود که در ذیل توضیح می دهیم.

کلاس تولیمو ,اعلام نتاج تولیمو 20 اردیبهشت

کلاس صفر تا صد تولیمو دوره VIP

در این دور از کلاس ، آموزش در قالب تست زنی می باشد که از صفر تا صد آزمون تولیمو به طور کامل مرور می شود.

دانشجویانی که سطح بسیار ضعیف دارند می توانند در این کلاس ها که طی 4 روز برگزار می شود شرکت کنند تا با تست زنی و تمرکز برروی مهارت ها و تفکیک آن ها در آزمون موفق باشند.

آموزش در این دور به صورت فرمولی و در هر سه مهارت آزمون خواهد بود.

این موسسه با 7 سال فعالیت در زمینه آزمون های دکتری (TOLIMO) و استفاده از اساتید مجرب و منتخب خود آزمون ، که برروی تک تک مهارت ها تسلط لازم را دارند به داوطلبان این آزمون کمک کرده تا در آزمون پیش رو نمره قبولی را دریافت کنند.

این مرکز به بیش از 3 هزار دانشجوی دکتری کمک کرده است تا در کوتاه ترین زمان نمره قبولی را دریافت و برروی تمامی نکات و قلق های تست زنی مسلط باشند.

قالب کلاس ها حل تست و سوالات پر تکرار آزمون است که با فراگیری آن می توانند به راحتی در روز آزمون سوالات تولیمو را تفکیک کرده و نکته مربوط به آن slkill را شناسایی و استفاده کنند.

این شیوه کلاس باعث می شود تا ضعیف ترین داوطلب نیز با رفع نقاط ضعف خود و پرسش و پاسخ در کم ترین زمان با نمونه سوالات TOLIMO آشنا و نحوه تست زنی را یاد بگیرند.

 

کلاس جشنواره تست زنی TOLIMO به روش فرمولی

در این کلاس ویژه که سه روز قبل از آزمون تشکیل می شود تست های بدون تغییر آزمون های گذشته که استاد منتخب به صورت تشریحی حل می کند برای دانشجویان برگزار می شود.

این دوره کمک شایانی برای داوطلبان می باشد که با سوالات بدون تغییر آزمون آشنا و در این زمینه تست زنی و نکات و قلق های آن را فرا بگیرند و آماده سر جلسه شرکت و نمره قبولی را دریافت کنند.

 

ثبت نام و رزرو کلاس های نیمه خصوصی تولیمو

برای شرکت در کلاس نیمه خصوصی TOLIMO می توانید از راه های زیر اقدام کنید.

-تماس تلفنی با دفتر غرب ( صادقیه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات