کلاس آمادگی تولیمو , آزمون 20 اردیبهشت 97

کلاس تولیمو , تولیمو تضمینی , ثبت نام tolimo برگزاری کلاس تولیمو ، مختص آزمون 20 اردیبهشت تولیمو 97

با برگزاری آخرین آزمون سال 96 ، در تاریخ  24 اسفند ماه ، برنامه زمانی آزمون های سال 97 مشخص گردید اولبن آزمون تولیموپیش رو در سال 97 بیست اردیبهشت ماه خواهد بود که توسط سازمان سنجش برای داوطلبان برگزار می شود.

مرکز زبان کرایه چیان برگزار کننده کلاس های اختصاصی  TOLIMO در هفتمین سال فعالیت خود می باشد که در  ذیل مختصری از شرح برگزاری کلاس آمادگی تولیمو را بیان می کنیم.

تمامی کلاس های این آموزشگاه به صورت تک نفره و مجزا با اساتید منتخب آزمون تولیمو به صورت تخصصی و در چارچوب و قالب خود آزمون تشکیل می شود. تک نفره بودن کلاس ها کمک خواهد کرد تا  دانشجویان ضعیف هم در یک بازه زمانی یک ماهه نمره مطلوب خود را دریافت نمایند .

وجود اساتید با تجربه و مسلط برروی تمامی skill ها و مهارت های آزمون باعث شده است تا داوطلبان به راحتی از پس آزمون برآیند و هیچ مشکلی در تست زنی و سرعت نداشته باشند.

شروع تدریس اساتید براساس سطح زبان فعلی داوطلبان بوده و تدریس خارج از مبحث آزمون TOLIMO حذف شده است اساتید مجرب و تخصصی ما کار را براساس مهارت های آزمون ( گرامر, درک مطلب و شنیداری ) به طور کامل انجام می دهند.

این سیستم آموزش بیشترین کمک را به دانشجو برای دریافت نمره قابل قبول در کوتاه ترین زمان با هر دانش زبانی که باشند هموار می کند و می توانند به راحتی نمره مورد نیاز آزمون را کسب کنند و موفق از امتحان خارج شوند.

با گذشت 7 سال از برگزاری کلاس آمادگی تولیمو ،  این موسسه خود را با تمام موسسات دیگر با تمامی شرایط آموزشی مورد مقایسه قرار می دهیم چون این اطمینان در ما به وجود آمده که در زمینه های آموزشی زبان تسلط کامل را داریم و این امکان را در اختیار دانشجو قرار می دهیم که در پایان جلسه نخست احساس نارضایتی کردند تنها هزینه جلسه نخست را پرداخت کنند و نیازی به پرداخت شهریه نیست.

امکان دیگری که این مرکز به دانشجویان ارایه می کند شناور بودن کلاس ها می باشد. بدین صورت که در پایان جلسه نخست با مدیرت خود دانشجو و هماهنگی استاد مربوطه روز های برگذاری کلاس ها را مشخص می کنند.این ویژگی برای دانشجویان شاغل و شهرستانی همچنین اعضای هیات علمی بسیار با اهمیت است.

همچنین برگزاری کلاس های آنلاین این مرکز نیز برای دانشجویانی که مشغله کاری و یا مسافت طولانی دارند انجام می شود.

 

سیستم و چارت آموزشی کلاس آمادگی آزمون زبان تولیمو ویژه 20 اردیبهشت

اساتید با تجربه و تخصصی آزمون تولیمو تدریس را براساس نقاط ضعف  دانشجویان مطرح می کنند همچنین نکات کلیدی و مهم آزمون را موازی با تدریس بیان می کنند تا در امتحان از سطح تمامی سوالات برآیند.

نکته مهم تدریس این موسسه توسط اساتید تخصصی , قابل درک و ساده بودن نوع آموزش می باشد که دانشجو با کمترین زمان ممکن از امتحان عبور می کند.

ارایه آزمون های دوره قبل و نمونه سوالات جدید از طرف استاد برای دانشجو و تمرین و تکرار موازی تدریس یکی از ویژگی های کلاس آمادگی TOLIMO می باشد

مانند 7 سال گذشته کلاس ها به صورت تک نفره با استاد تخصصی آزمون برگذار می شود.

زبان آموز می تواند با توجه به زمان خالی خود کلاس مورد نظر خود را با هماهنگی آموزشگاه مدیریت و در کلاسی که می خواهد شرکت کند

در صورت نیاز برای آمادگی آزمون تولیمو در پایان دوره از دانشجو یک آزمون شبیه سازی شده گرفته می شود تا برای آزمون اصلی آماده و استرس نداشته باشد و بتواند در آزمون نمره مطلوب خود را دریافت کنند.

 

نحوه ثبت نام در کلاس آمادگی TOLIMO ویژه 20 اردیبهشت

دانشجویانی که می خواهند برای آمادگی در آزمون تولیمو موفق و نمره مطلوب خود را دریافت کنند و در این موسسه شرکت کنند می توانند از راه های زیر اقدام کنند .

-تماس تلفنی با دفتر غرب ( صادقیه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق ( رسالت – مترو علم و صنعت ) 77497626 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "تضمینی تولیمو " و یا "کلاس TOLIMO" به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات