کلاس های آمادگی آزمون تولیمو با تضمین آموزش

تولیمو 21 تیر , کلاس آمادگی تولیمو 21 تیرآزمون تولیمو ویژه اولین آزمون فصل تابستان (21 تیر ماه)

با اعلام نتایج آزمون تولیمو مورخ  20 اردیبهشت ماه 97 و آرزوی قبولی داوطلبان  , دوره جدید ثبت نام کلاس آمادگی آزمون تولیمو ویژه آزمون 21 تیر ماه اعلام شد .

بر اساس این اعلام ، کلاس تولیمو این ترم همانند سال های گذشته به صورت مجزا و اختصاصی برای هر داوطلب برگزار می شود.

تک نفره بودن کلاس ها به واسطه آن خواهد یود که شروع آموزش ، سطح زبان فعلی دانشجو خواهد بود . عملکرد استاد که روی نقاط ضعف یک نفر کار خواهد کرد و تمامی فرمول ها و نکته های آزمون را نکته به نکته بیان خواهد کرد.

اساتید منتخب آزمون TOLIMO از اساتید تخصصی آزمون می باشند و از بیان مباحث اضافی صرفه نظر و تمامی تمرکز خود را به آموزش نکته ها و قلق های آزمون جهت تست زنی تولیمو 21 تیر 97 با نهایت سرعت و دقت لازم و همچنین تفکیک مهارت های آموزش داده شده و این مهم کمک شایانی جهت دریافت نمره قبولی می کند.

این سیستم آموزش بیشترین کمک را به دانشجو برای دریافت نمره قابل قبول در کوتاه ترین زمان با هر دانش زبانی که باشند هموار می کند و می توانند به راحتی نمره مورد نیاز آزمون را کسب کنند و موفق از امتحان خارج شوند.

ویژگی دیگر این موسسه در تدریس تولیمو امکان شناور بودن برنامه زمانی کلاس ها می باشد بدین گونه که در پایان جلسه نخست فرمی به دانشجو تحویل داده خواهد شد و با هماهنگی استاد برنامه کلاس های بعدی توسط دانشجو مدیریت و  تنظیم می شود.

با گذشت 7 سال از تجارب این موسسه در برگزاری کلاس آمادگی تولیمو , با اطمینان به کارایی و بازدهی بالای کلاس های خود , همچنین وجود کادر مجرب آموزشی این امکان را به دانشجویان می دهیم که با مقایسه سایر موسسات بهترین آموزشگاه را در متد آموزشی و دریافت نمره انتخاب کنند.

ویژگی ای که برای اثبات تفاوت این مرکز با سایر آموزشگاه ها می باشد این است که در پایان جلسه نخست به هر دلیل و مشکلی ، از استاد ، متد تدریسی و یا سایر موضوعات آموزشی احساس رضایت را نداشتند تنها هزینه جلسه نخست را پرداخت کرده و نیازی به ثبت نام و پرداخت شهریه کامل نمی باشد.

از آیتم های آموزشی دیگر می توان به کلاس های آنلاین این موسسه اشاره کرد بدین ترتیب که افرادی که از مسافت های طولانی و فرسایشی به موسسه حضور بهم می رسانند مانند افراد شاغل و یا شهرستانی می توانند این کلاس ها که با کیفیت همان کلاس های حضوری است را انتخاب کنند.

این کلاس ها همانند کلاس های حضوری تک نفره و مجزا با استاد می باشد که پس از رزرو آن در ساعت و تاریخ معین  کلاس را برگزار کنند.

 

سیستم و ویژگی های کلاس های آمادگی آزمون تولیمو در آموزشگاه کرایه چیان

تمامی کلاس های آمادگی تولیمو در این مرکز با سیستم نوین هر دانشجو یک کلاس  به صورت تک نفره با یک استاد تخصصی آزمون برگزار می گردد . مزیت تک نفره بودن کلاس ها بدین شکل است که تمرکز استاد کامل بروی نقاط ضعف یک دانشجو می باشد و برروی آنها کار می کند.

ویژگی دیگر این موسسه این است که برخلاف مراکز دیگر آزمون تعیین سطح گرفته نمی شود و شروع کلاس ها با توجه به میزان سطح فعلی زبان دانشجو  برگزار می گردد.

مزیت دیگر این موسسه شناور بودن کلاس های آمادگی این آزمون می باشد بدین صورت که دانشجویان شاغل و شهرستانی و از جمله اعضای هیات علمی می توانند برنامه زمانی کلاس های خود را مدیریت و تعیین کنند.

کلاس های آمادگی آزمون TOLIMO در طول دوره 10 جلسه 90 دقیقه ای می باشد.

آموزش نکته های کلیدی تولیمو و قلق های آزمون موازی تدریس

ارایه نمونه سوالات ادوار گذشته و همچنین شبیه سازی شده آزمون آینده برای تثبیت ذهنی

رفع اشکال نهایی و در نهایت آمادگی کامل دانشجو برای موفقیت در آزمون

 

نحوه ثبت نام در کلاس های آزمون TOLIMO (سازمان سنجش)

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون سازمان سنجش می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با دفتر غرب ( صادقیه ) 44380559 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق ( رسالت – مترو علم و صنعت ) 77497626 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

سامانه ی پیامکی : 5000206040600

ارسال عبارت "کلاس tolimo مورخ 21تیر " و یا " آزمون تولیمو " به شماره سامانه پیامکی این مرکز به شماره 5000206040600

مشاورین این مرکز ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات