آزمون TOLIMO , سوالات تولیمو اسفند 99 , کلاس تولیمو 1400

  پاسخنامه و بررسی کامل سوالات آزمون تولیمو – TOLIMO مورخ 5 اسفند 99  :

آنالیز و بررسی سوالات آزمون تولیمو ، TOLIMO  مورخ 5 اسفند 99 به همراه پاسخنامه کلیدی منتشر گردید . همچنین در ادامه خدمات آموزش این مرکز ویژه آزمون تولیمو 1400 ( شامل کتاب جامع آزمون تولیمو و کلاس های اختصاصی TOLIMO ) به تفصیل بیان شده است.

سوالات آزمون تولیمو مورخ 5 اسفند 99 به گونه ای طرح شده بودند که اگر داوطلبان فرصت حضور در کلاس TOLIMO این مرکز را نداشتند و تنها منابع آزمون تولیمو این مرکز را مطالعه می کردند بر تمام نکات آزمون تسلط کامل داشتند و می توانستند نمره ی بالایی از آزمون کسب نمایند .

بررسی سوالات گرامر تولیمو 5 اسفند 99 به همراه پاسخنامه

همانند ادوار گذشته،  تعداد سوالات گرامر در آزمون تولیمو 5 اسفند ماه، 35 سوال بود که 15 سوال آن مربوط به گرامر چهار گزینه ای ، 20 سوال آن مربوط به سوالات اصطلاحات نوشتاری می شدند، سطح سوالات این قسمت متوسط به سخت بود و اکثر نکات گرامری در سوالات لحاظ شده بودند .

نکات مورد تاکید در سوالات گرامر چهار گزینه ای عبارت بودند از : جمله واره ها ، فعل و فاعل ، معلوم و مجهول

همچنین نکات مورد تاکید در سوالات تشخیص خطای گرامری عبارت بودند از : نکات قید ، صفت ، اسم ، حروف اضافه ، مرجع ضمیر ، ساختار موازی ، حروف ربط ، وارونگی ها ، مفرد و جمع اسم 

نکته : هیچ سوالی که دارای نکته ی جدید باشد در این آزمون وجود نداشت و اگر داوطلبان بر اساس منابع و سوالات دقیق آزمون تولیمو مطالعه کرده باشند گرفتن نمره ی بالا از این قسمت ساده خواهد بود.

در زیر تعدادی از سوالات آزمون تولیمو مورخ 5 اسفند 99 عینا اورده شده است که به داوطلبینی که قصد شرکت در آزمون های تولیمو 1400 را دارند به شکل دقیق از سطح سوالات آزمون آگاه شوند .

سوالات تولیمو , سوالات tolimo

همچنین برای آن دسته از داوطلبینی که در آزمون 5 اسفند شرکت کرده بودند گزینه های صحیح این آزمون در قسمت گرامر در  زیر آورده شده است . این امر به داوطلبان کمک خواهد کرد نمره ی خود را پیش از اعلام نتایج متوجه شوند.

پاسخنامه تولیمو اسفند 99 , پاسخنامه گرامر تولیمو

بررسی سوالات درک مطلب تولیمو 5 اسفند 99

این مهارت دارای 35 سوال با زمان پاسخ دهی  40 دقیقه در نظر گرفته شده است که در زیر به بیان جزییات آن می پردازیم :

موضوعات این سه درک مطلب عبارت بودند از :

  • اثرات مخرب رگبار و تگرگ بر محصولات و نحوه ی شکل گیری آن ها ( 3 پاراگراف ، 13 سوال )
  • استدلال پاستور در برابر تئوری نازیست زایی " به وجود آمدن جاندار از هیچ "  ( 3 پاراگراف نسبتا کوتاه ، 11 سوال )
  • ارتباط برقرار کردن حشرات از طریق ترشح یک ماده شیمایی  ( 3 پاراگراف نسبتا طولانی ، 11 سوال )

اگرچه متون انتخاب شده و سوالات مطرح شده در هر درک مطلب متوسط بودند و سوالات مربوط به واژگان سخت نبودند اما تعدادی از سوالات مطرح شده استنباطی دشوار بودند که پاسخ به این سوالات برای داوطلبان کمی زمان بر خواهد بود .

 برای آن دسته از داوطلبینی که در آزمون 5 اسفند شرکت کرده بودند گزینه های صحیح این آزمون در قسمت درک مطلب به شکل تفکیک شده در  زیر آورده شده است . این امر به داوطلبان کمک خواهد کرد نمره ی خود را پیش از اعلام نتایج متوجه شوند.

 پاسخنامه درک مطلب تولیمو اسفند 99

بررسی سوالات شنیداری تولیمو 5 اسفند 99:

ساختار سوالات در این قسمت به تفکیک در زیر بیان شده است :

20 سوال مکالمه ی کوتاه

8 سوال مربوط به مکالمات طولانی با موضوعات 1) صحبت دو همکلاسی در مورد پیدا کردن شغل 2) مکالمه در مورد تجهیزات مورد نیاز در قایقرانی در رودخانه بودند

7 سوال مربوط به سوالات لکچر با موضوعات 1) تاریخچه آمریکایی هندی ها 2) ساعت کاری تغییر پذیر " flextime "

در توضیحات مربوط به مکالمه کوتاه، سوالات استنباطی نیز به چشم می خوردند، برخی سوالات دارای عدد بودند که گاهی برای پاسخ نیاز بود اعداد جمع و تفریق شوند که برای داوطلبان با تمرین کم پاسخ به این نوع سوالات کمی سخت تر خواهد شد.  برخی از سوالات نیز مربوط به اصطلاحات keep in touch , I think so , make a mess بودند.

و تعدادی دیگر سوالات این بخش مربوط به تعجب با تغییر لحن، شغل گوینده چیست ، محل مکالمه و ... بودند.

اگرچه می توان سطح سوالات در قسمت را متوسط ارزیابی کرد اما اگر داوطلبتی بر روی سوالات مشابه کار نماید و برای پاسخ به این سوالات تمرین کافی داشته باشد گرفتن نمره ی معقول از این مخصوصا در سوالات مکالمه کوتاه سخت نخواهد بود.

موضوع رایتینگ آزمون 5 اسفند 99 :

در گذشته و برای تصمیم گیری بیشتر مردم به خانواده هایشان وابسته بودند امروزه جوانان قادر هستند به تنهایی در مورد زندگی شان تصمیم بگیرند شما موافق هستید یا مخالف ؟

 اگرچه برای داوطلبین دکتری پاسخ به این سوال چندان تاثبر گذار نخواهد بود و در کارنامه نمره ی این قسمت به صورت جداگانه در کارنامه اعلام خواهد شد ، اما داوطلبان در مدت 30 دقیقه فرصت داشتند با پاسخ به این سوال " حداقل  300 کلمه " به این مهارت نیز پاسخ دهند .


کلاس تولیمو 1400 , کلاس TOLIMO 1400مرکز زبان کرایه چیان ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان خود و سایر دانشجویان، خدمات آموزشی خود را ویژه آزمون های TOLIMO سال 1400 به شرح زیر اعلام می دارد:

بسته ی مکاتبه ای آزمون تولیمو 1400  – کتاب سوالات زبان دکتری سازمان سنجش با پاسخ تشریحی

کلاس زبان تولیمو – وی آی پی تک نفره

آزمون آنلاین TOLIMO ، شبیه سازی دقیق سوالاتِ با آزمون آنلاین ( اطلاع رسانی زمان آزمون ار طریق کانال تلگرام این مرکز خواهد بود )

 

در زیر ، شرح مختصری از هر یک از خدمات فوق بیان گریده است و دانشجویان بسته به نیاز خود می توانند خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایند .

 

کلاس آمادگی تولیمو - وی آی پی دو نفره :

در  کلاس آمادگی تولیمو ، وی آی پی   ، هر داوطلب دارای یک کلاس اختصاصی می باشد و آموزش بر اساس سطح زبان فعلی دانشجو آغاز می گردد .

آموزش در این  نوع کلاس متناسب آن دسته از دانشجویانی می باشد که سطح زبانی نسبتا ضعیفی دارند و یا برای دریافت مدرک این آزمون دارای محدودیت زمانی می باشند .

آموزش با بیان ساده ، تدریس نکات کلیدی TOLIMO ،  پیاده سازی آموزش در قالب حل تست سوالات  آزمون های گذشته به همراه  10 سال سابقه اختصاصی تدریس به بیش از چهار هزار داوطلب چارت آموزشی تدریس خصوصی تولیمو در این کلاس می باشد .

کلاس ها برای داوطلبین تهران به صورت حضوری خواهد بود و برنامه ی زمان بندی کلاس ها ویژه دانشجویان شاغل و هیات علمی به صورت شناور خواهد بود .

سوالات تولیمو 1400 , کتاب TOLIMO, کتاب آموزش تولیموکلاس ها برای داوطلبان عزیز شهرستانی به صورت فشرده در سه روز در تهران و یا به صورت آنلاین برگزار خواهد شد .

با توجه به تغییرات آزمون به آزمون سوالات در آزمون های تولیمو  سال 98 و 99 و کامپیوتری شدن سوالات  به داوطلبان به جد توصیه می کنیم کلاس و یا منابع آزمونی را تهیه کنند که درچهارچوب آزمون باشد و زمان خود را برای عبور غیر اصولی از آزمون از دست ندهند .

 

کتاب جامع آموزش و بانک سوالات تولیمو  – کتاب سوالات TOLIMO با پاسخ تشریحی

این بسته شامل دو قسمت آموزش و بانک سوالات تولیمو با پاسخ کاملاً تشریحی به همراه یک لوح فشرده شامل سوالات شنیداری می باشد .

در توضیحات بسته ی خود آموز تولیمو یا همان کتاب جامع آموزش و بانک سوالات تولیمو می بایست گفت این بسته بر اساس آخرین تغییرات آزمون تولیمو ( تولیمو کامپیوتری ) نگاشته شده است و داوطلبان آموزش را برپایه شرکت در آزمون های تولیمو کامپیوتر بیس می بینند.

در توضیحات کامل تر کتاب راهنمای جامع آزمون تولیمو می بایست گفت بخش نخست بسته ، شامل آموزش تفکیک شده هر مهارت آزمون می باشد ( شامل آموزش گرامر ، درک مطلب، مهارت شنیداری و واژگان پرتکرار آزمون می باشد )

بخش دوم کتاب راهنمای جامع آزمون تولیمو شامل ۴۰۰ سوال ( چکیده آزمون تولیمو در 4 سال اخیر ، سال های 96 تا 99 می باشد ) که به اصطلاح به این سوالات ، سوالات کلیدی و طلایی تولیمو گفته می شود که داوطلب با یادگیری این ۴۰۰ سوال نکات مورد پرسش در آزمونهای  تولیمو  ادوار گذشته را آموزش می بیند و بدون حضور در کلاس می تواند برروی آزمون TOLIMO مسلط شود.

داوطلبان در داخل بسته ی خود یک لوح فشرده دریافت خواهند کرد که شامل ۲۵۰ سوال شنیداری خواهد بود که طبق تجربه 9 سال ی این مرکز در برگزاری اختصاصی کلاس های تولیمو بیشترین شباهت و همپوشانی با سوالات واقعی آزمون را دارد.

لازم به ذکر است بیان کنیم در داخل لوح فشرده ۲۰۰ نمونه سوال گرامر شبیه سازی شده و ۲۵۰ نمونه سوال شبیه سازی شده درک مطلب با پاسخ کلیدی قرار داده شده است تا داوطلبان با پاسخ به تست های بیشتر میزان تسلط شان به سوالات آزمون را به بالاترین حد خود برسانند .

  

 داوطلبان برای مطالعه نحوه ی برگزاری آزمون تولیمو به شکل کامپیوتری " آزمون تولیمو الکترونیک " حتما بر روی لینک زیر کلیک نمایند .

همه چیز در مورد  آزمون تولیمو کامپیوتری

 همچنین مطالعه تفاوت های کلیدی آزمون MSRT و TOLIMO بر روی لینک زیر کلیک نمایند:

تفاوت های کلیدی آزمون تولیمو و MSRT 

همچین داوطلبین برای آشنایی با منابع آزمون تولیمو و منابع تولیمو که با تسلط بر آن ، گرفتن نمره از آزمون قطعی خواهد شد بر روی لینک زیر کلیک نمایید .

 منابع آزمون تولیمو

نحوه ثبت نام در کلاس TOLIMO  و یا دریافت کتاب تضمینی تولیمو  با پاسخ تشریحی

دانشجویان متقاضی شرکت در کلاس های آمادگی آزمون تولیمو و یا دریافت بسته مکاتبه ای آزمون زبان سازمان سنجش می توانند از هر یک از راه های زیر اقدام نمایند

-تماس تلفنی با مرکز غرب ( صادقیه ) 44085770 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر شرق (رسالت-مترو علم و صنعت) 77497626  ( تماس در ساعات اداری )

-تماس تلفنی با دفتر مرکز ( شریعتی ) 86020847 ( تماس در ساعات اداری )

-تماس با شماره : 09126186234 ( در ساعات غیر اداری )

کانال تلگرام زبان کرایه چیان

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات